We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.

REGULAMIN LOYALTY PROGRAM


EUROPA • OBOWIĄZUJE OD 1 LUTEGO 2022 R.
Zamówienie Loyalty Program to zamówienie złożone przez system automatycznie i spełniające wszystkie zapisy regulaminu wymienione poniżej.
  1. Do Loyalty Program można zalogować się wyłącznie przez stronę www.4life.com lub aplikację 4Life Business. Programem nie będzie można w żaden sposób zarządzać telefonicznie. W drodze wyjątku osoby, które nie mają dostępu do internetu, mogą zgłosić się do naszego zespołu obsługi klienta, aby telefonicznie wykonywać procedury związane z Loyalty Program. W takim przypadku zgodnie z wymogami RODO wyłącznie właściciel konta może się na nie logować i zarządzać zwykłym zamówieniem Loyalty Program.
  2. W Loyalty Program można się zarejestrować i z niego wyrejestrować w dowolnym momencie za pośrednictwem strony 4life.com lub aplikacji 4Life Business.
  3. Partnerzy i Preferowani klienci zarejestrowani w Loyalty Program otrzymują 15% Punktów Lojalnościowych, które można wykorzystać na zakup dowolnych produktów dostępnych w ofercie.
  4. Aby otrzymać Punkty Lojalnościowe i móc wykorzystać punkty, Partnerzy i klienci preferencyjni muszą złożyć co najmniej jedno zamówienie Loyalty Program w miesiącu o wartości 50 LP.
  5. Punkty Lojalnościowe nie tracą ważności nawet po wyrejestrowaniu się z Loyalty Program. W takim przypadku Punkty Lojalnościowe zostaną zachowane na koncie Partnera lub Preferowanego klienta i będzie można je wykorzystać po ponownej aktywacji Loyalty Program.
  6. Aby otrzymać bonusowy produkt miesiąca, Partnerzy i Preferowani klienci muszą złożyć co najmniej jedno zamówienie w ramach Planu Lojalnościowego o wartości 125 LP. Bonusowy produkt miesiąca zostanie wysłany i dostarczony z zamówieniem w ramach Planu Lojalnościowego. Bonusowy produkt miesiąca opiera się na kwocie LP zamówienia w ramach Planu Lojalnościowego z bieżącego miesiąca. Gdy zamówienie w ramach Planu Lojalnościowego wyniesie 125 LP lub więcej, będziesz się natychmiast kwalifikować do bonusowego produktu miesiąca i otrzymasz bezpłatny produkt w tym samym miesiącu. Miesiąc rejestracji nie jest już miesiącem kwalifikującym do bonusowego produktu miesiąca.
  7. 4Life zastrzega sobie prawo do zmiany bonusowego produktu miesiąca bez wcześniejszego powiadomienia, w zależności od dostępności zapasów.
  8. Zamówienia Loyalty Program można zmieniać na stronie internetowej do 48 godzin przed utworzeniem miesięcznego zamówienia Loyalty Program. Później nie można zmienić adresu dostawy, adresata, metody przesyłki, produktów zamówionych ani darmowych.
  9. Partnerzy i Preferowani klienci mogą złożyć zamówienie Loyalty Program wybranego dnia pomiędzy 1. a 20. dniem każdego miesiąca. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany dostępności niektórych dni w tym okresie w wyjątkowych okolicznościach.
  10. W niektóre dni realizacja zamówień Loyalty Program może zająć więcej czasu ze względu na ograniczenia operacyjne.
  11. Zamówienia Loyalty Program są składane przez system automatycznie, dlatego można je opłacić wyłącznie kartą VISA lub Mastercard.
  12. Nowi Partnerzy oraz Preferowani klienci otrzymują Punkty Lojalnościowe za wszystkie zamówienia złożone w pierwszym miesiącu zakupu produktów (z zastrzeżeniem określonych limitów), pod warunkiem, że zarejestrują się w Loyalty Program do końca tego miesiąca. Po upływie pierwszego miesiąca zakupów Punkty Lojalnościowe będzie można otrzymać wyłącznie za zamówienia Loyalty Program.
  13. Aby otrzymać Punkty Lojalnościowe, płatność za powiązane zamówienia Loyalty Program musi zostać zatwierdzona. Jeśli zamówienie Loyalty Program zostanie zwrócone, przyznane za nie Punkty Lojalnościowe zostaną utracone.
  14. Partnerzy i Preferowani klienci, którzy już są zarejestrowani w Loyalty Program, mogą zacząć wykorzystywać Punkty Lojalnościowe 60 dni po potwierdzeniu ich pierwszego zamówienia Loyalty Program.
  15. Nowi Partnerzy i Preferowani klienci, którzy zarejestrują się w Loyalty Program, mogą zacząć wykorzystywać Punkty Lojalnościowe 60 dni po złożeniu pierwszego zamówienia Loyalty Program.
  16. Maksymalna miesięczna wartość Punktów Lojalnościowych nie może przekraczać 75 LP.
  17. Punkty Lojalnościowe nie mają terminu ważności. Roczny limit kumulacji Punktów Lojalnościowych zostaje zniesiony.
  18. Punkty Lojalnościowe nie są zbywalne i nie można ich wymienić na gotówkę.
  19. Punkty Lojalnościowe można wymienić na pojedyncze produkty nieobjęte promocją.
  20. Punktów Lojalnościowych nie można wymienić na nowe produkty przed upływem 6 miesięcy od ich wprowadzenia na rynek.
  21. Wykorzystanie Punktów Lojalnościowych możliwe jest tylko online, przez stronę www.4life.com lub 4Life Business App i na 48 godzin przed datą wygenerowania zamówienia w Programie Lojalnościowym.
  22. Produkty otrzymane w zamian za Punkty Lojalnościowe są wysyłane i dostarczane wyłącznie z następnym zamówieniem Loyalty Program.
  23. Produktów otrzymanych w zamian za Punkty Lojalnościowe nie można zwrócić ani wymienić.
  24. W przypadku każdego zamówienia, w którym znajdują się produkty otrzymane w zamian za Punkty Lojalnościowe, zostanie naliczona opłata w wysokości 4 EUR + podatki (patrz załączona tabela)*.
  25. Podatki mogą zostać naliczone w przypadku opłat za wymianę, zamówień, w których znajdują się produkty otrzymane w zamian za Punkty Lojalnościowe, oraz bonusowego produktu miesiąca.
  26. Produkty otrzymane w zamian za Punkty Lojalnościowe nie mają wartości LP i nie są uwzględniane w kwalifikacjach do wyższych statusów.
  27. Pakietu 4Life Fortify™ nie można zamówić w ramach Loyalty Program.
  28. Niepotwierdzone zamówienia Loyalty Program nie są rozpatrywane jako spełnienie warunku udziału w programie Builder Bonus.
  29. Partnerzy i Preferowani klienci mogą wyrejestrować się z Loyalty Program na stronie www.4life.com oraz w aplikacji 4Life Business.
  30. Po 4 miesiącach nieaktywności w Programie Loyalty, twoja subskrypcja zostanie automatycznie zakonczona. Zgromadzone przez ciebie benefity zostana utrzymane na twoim koncie do momentu ich wykorzystania (patrz punkt 5).

  subcharge
  **Przy wymianie punktów na produkt Pro-TF™ o smaku czekoladowym lub waniliowym, jego wartość wynosi 50LP.