We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.

Tournée 4Life Europe z Danny Lee

Tournée 4Life Europe z Danny Lee
Kopiuj adres URL

Salt Lake City, UT (25 stycznia 2023 r.) Firma 4Life ogłosiła niedawno nowy projekt: pragnie wprowadzić 4Life Transfer Factor™ do trzech milionów domów do 2030 roku. W związku z tym, prezes i dyrektor naczelny Danny Lee, starszy wiceprezes ds. rynków globalnych Preston Richards oraz regionalny wiceprezes na Europę Rafael Fernandez rozpoczęli z początkiem roku europejską trasę, aby odbyć spotkania z liderami 4Life i zaprezentować szczegóły tego nowego przedsięwzięcia.

W spotkaniach w Hamburgu, Frankfurcie, Rydze, Zurychu, Lizbonie i Madrycie wzięło udział ponad 400 liderów 4Life Europe, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami, informacjami i perspektywami biznesowymi. Wśród nich znalazło się wielu znamienitych liderów 4Life – między innymi Àngels Muñoz, Carlos Rocha, Maris Dreimanis i Claudia Martínez – którzy przedstawili swoją wizję współpracy przy wprowadzaniu 4Life Transfer Factor do trzech milionów domów.

Podczas spotkań poinformowano również o wprowadzeniu zestawów, z bezpłatną wysyłką dla nowych preferowanych klientów oraz o miejscu, w którym odbędzie się europejska konwencja 4Life w 2023 roku – będzie to Barcelona w Hiszpanii.

Rozmawiano również o 4Life Green – dziale firmy, który zajmuje się neutralizacją emisji CO2 przez 4Life, w tym również wygenerowanej przez loty na spotkania organizowane w ramach tego tournée. 4Life Green dąży do rekompensowania negatywnego wpływu 4Life na środowisko przez sadzenie drzew. 4Life Green bardzo aktywnie angażuje się w działania na rzecz naszej planety i chce, by podróże 4Life odbywały się w sposób zrównoważony.

4Life – Immune System Company™ i pierwsza firma, która wprowadziła na rynek transfer factor – ma biura w kilkudziesięciu krajach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]