Together 4Life – jesteśmy razem 2020-05-19
Together 4Life – jesteśmy razem
Salt Lake City, Utah (19 maja 2020 r.) 4Life Research, uznany amerykański producent suplementów wspierających układ odpornościowy, zatrudnia ponad 400 osób w samym stanie Utah. Ponad 200 z tych osób należy do grupy pracowników „niezbędnych” na miejscu. Pozostała część personelu firmy dwa miesiące temu przeszła na tryb pracy zdalnej.

Od czasu wprowadzenia polityki samoizolacji kierownictwo 4Life promuje szlachetną postawę pełną troski o dobro pracowników i całego społeczeństwa. Prezes i Dyrektor Naczelny Danny Lee nieustannie przekazuje klarowne informacje w odpowiedzi na zmieniającą się sytuację.

Niedługo po tym, jak obecny kryzys humanitarny dotknął 4Life USA, 4Life Marketing oraz zespół Foundation 4Life pod kierownictwem Wiceprezes ds. Odpowiedzialności Społecznej Catherine Larsen stworzyli specjalne hasło, aby podkreślić, że pomimo tymczasowej rozłąki w 4Life jesteśmy razem: Apart for Now. Together 4Life.

Odsprzedawcy produktów i pracownicy 4Life przekuli te nastroje w szlachetne działania. W zeszłym miesiącu w zakładzie produkcyjnym w Vineyard w stanie Utah oraz w magazynie wysyłkowym w Sandy w Utah odbyły się lunche sponsorowane przez Założycieli 4Life, Davida i Biankę Lisonbee. Następnie pojawili się oni tam „przejazdem”, aby uczcić heroizm wszystkich niezbędnych pracowników 4Life w USA i na całym świecie.

Dyrektor ds. Naukowych i Regulacyjnych, dr Paula Brock, uruchomiła internetowy poranny kurs oddychania i medytacji dla współpracowników. Niedawno pracownicy znaleźli w swoich skrzynkach pocztowych maski ochronne 4Life.

W Indiach grupa młodych, pozostających w domach influencerów marki opublikowała film zatytułowany „We Are the 4Life Family”, w którym wyraża swój optymizm co do przyszłości, a równocześnie zachęca widzów, aby zostali w domach i dbali o siebie.

W Kolumbii odsprzedawcy produktów i pracownicy połączyli siły, aby podarować niezbędne środki medyczne szpitalowi Hospital Universitario La Samaritana w Bogocie.

Z kolei dział korporacyjny 4Life, po wpłaceniu 25 000 USD na rzecz Feeding America, uruchomił program podwajania darowizn od osób prywatnych przekazanych na ten cel.

Firma 4Life od wielu lat uczestniczy w życiu społecznym i przykłada wielką wagę do kwestii bezpieczeństwa oraz dobrostanu klientów i pracowników z całego świata. Firma sprzedaje produkty 4Life Transfer Factor w 25 krajach.


Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]