We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.

Publikacja wyników badania klinicznego 4Life w czasopiśmie Cosmetics

Publikacja wyników badania klinicznego 4Life w czasopiśmie Cosmetics
Kopiuj adres URL
Salt Lake City, UT (8 września 2022 r.) Dyrektor ds. badań dr David Vollmer poinformował dzisiaj, że czasopismo naukowe Cosmetics przyjęło do publikacji wyniki badania naukowego 4Life poświęconego systemowi pielęgnacji skóry äKwä .

Wyniki badań firmy 4Life pojawią się w specjalnym wydaniu Cosmetics: Novel Cosmetic Ingredients, Formulations and Devices (Nowatorskie składniki, formuły i urządzenia kosmetyczne).

Wiceprezes ds. rozwoju produktów dr Lawry Han mówi: „Cosmetics to renomowane czasopismo w dziedzinie nauk i technologii kosmetycznych. Ten artykuł to pierwsza publikacja dotycząca naszego badania klinicznego poświęconego produktom pielęgnacyjnym 4Life i jednocześnie kolejny krok w zakresie naszych działań na rzecz naukowej weryfikacji produktów 4Life”.

W ramach badania klinicznego przeprowadzono ocenę skuteczności systemu pielęgnacji skóry äKwä firmy 4Life w poprawie zdrowia i wyglądu skóry twarzy. W grupie badanej i kontrolnej przez 30 dni uczestniczyło łącznie dwadzieścia sześć zdrowych osób dorosłych w wieku od 18 do 54 lat – mężczyźni i kobiety reprezentujący każdy typ i koloryt skóry.

Starsza wiceprezes ds. marketingu Kelly Bellerose dodaje: „Suchość skóry, drobne linie i zmarszczki, czerwone plamy, zmiany naczyniowe i ilość porfiryn to typowe czynniki pozwalające ocenić zdrowie i wygląd skóry. Osoby stosujące nasz system pielęgnacji skóry äKwä odnotowały w trakcie badania znaczną poprawę w zakresie nawilżenia skóry twarzy, liczby czerwonych plam, liczby zmian naczyniowych oraz ilości porfiryn w porównaniu z grupą kontrolną”.

4Life – Immune System Company i pierwsza firma, która wprowadziła na rynek czynniki przekazu – ma biura na 25 rynkach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]