We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.

Nowy Wiceprezes Hiszpańskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej

Nowy Wiceprezes Hiszpańskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej
Kopiuj adres URL
Salt Lake City, Utah (18 kwietnia 2024 r.) Rafael Fernández, Wiceprezes 4Life na Region Europy, został mianowany Wiceprezesem Hiszpańskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (AVD).

AVD jest organizacją non-profit zrzeszającą liderów branżowych, którzy dążą do wzmocnienia pozycji hiszpańskiego rynku w Europie. Fernández dołącza do zasłużonych członków Rady Dyrektorów z firm Amway, Avon, Forever Living Products, Mary Kay, Oriflame Cosmetics, RINGANA i innych.

Rada Dyrektorów AVD angażuje się na rzecz ochrony i promowania dobrych warunków pracy sprzedawców bezpośrednich. Jako Wiceprezes AVD Fernández będzie reprezentować interesy wszystkich firm w branży, podobnie jak od ponad 15 lat reprezentuje interesy Partnerów 4Life.

Fernández ma 35 lat doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej. Uzyskał tytuł MBA w dziedzinie administracji biznesowej w EADA Business School. W 2008 roku dołączył do 4Life w charakterze Międzynarodowego Dyrektora Generalnego. Od tego czasu wnosi ważny wkład w sukces firmy w całej Europie.

Danny Lee, Prezes i Dyrektor Naczelny 4Life oraz Prezes Amerykańskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej, mówi: „Wspaniale jest wiedzieć, że szerokie interesy wszystkich hiszpańskojęzycznych sprzedawców bezpośrednich w Europie będą doskonale reprezentowane dzięki profesjonalizmowi, troskliwej uwadze i doświadczeniu Rafaela. Jest on ważnym atutem organizacji AVD oraz 4Life”.

4Life – Immune System Company, pierwsza firma, która wprowadziła na rynek transfer factor – ma biura w kilkudziesięciu krajach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]