We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.

Nowi dyrektorzy generalni 4Life w Tajlandii i Indonezji

Nowi dyrektorzy generalni 4Life w Tajlandii i Indonezji
Kopiuj adres URL
Salt Lake City, UT (28 lutego 2024 r.) Firma 4Life mianowała dwóch nowych dyrektorów generalnych w regionie Azji Południowo-Wschodniej.

Jako dyrektor generalna w Tajlandii Pathamarat (Aim) Tonjunpong będzie nadzorować sprzedaż i działalność operacyjną firmy w tym kraju z siedziby 4Life w Bangkoku. W Indonezji taki sam zakres obowiązków będzie mieć Kurmanto, który będzie pracować w siedzibie firmy w Dżakarcie.

Aim dołącza do 4Life, mając na swoim koncie bogate doświadczenie w branży – pracowała w korporacji oraz odnosiła liczne sukcesy w charakterze dystrybutora w sieci obejmującej swoim zasięgiem Tajlandię, Koreę i Japonię. Na szczególną uwagę zasługują jej umiejętności w zakresie sprzedaży, pracy z ludźmi oraz zarządzania.

Kurmanto dołącza do 4Life, mając za sobą ponad dwadzieścia lat doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Indonezji. Obejmuje ono następujące dziedziny: działalność operacyjna, marketing, sprzedaż i ustalanie cen, produkty, strategie dotyczące planów wypłat, rejestracja produktów i licencje, szkolenia dla liderów, wydarzenia i wyróżnienia, logistyka i inne.

Aim uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej. Kurmanto uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej i zarządzania finansami. Aim posługuje się językiem tajskim i angielskim. Kurmanto posługuje się angielskim, indonezyjskim i chińskim.

Starszy wiceprezes ds. rynków azjatyckich Dave Nash mówi: „Z radością witam tych dwoje doświadczonych profesjonalistów w rodzinie 4Life. W pracy na nowych stanowiskach będą mogli wykorzystać wiedzę branżową i dotychczasowe osiągnięcia, a także pragnienie realizacji naszej misji – obejmującej wiodące rozwiązania naukowe, sukces Partnerów, działalność filantropijną oraz zadowolenie klienta – we wszystkich miejscach na świecie, gdzie 4Life prowadzi działalność”.

4Life – Immune System Company, pierwsza firma, która wprowadziła na rynek transfer factor – ma biura w kilkudziesięciu krajach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]