We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.

Kajakarka Team 4Life kwalifikuje się do Mistrzostw Świata

Kajakarka Team 4Life kwalifikuje się do Mistrzostw Świata
Kopiuj adres URL
Salt Lake City, UT (5 lipca 2022 r.) Kajakarka Team 4Life Estefanía Fernández wygrała serię wyścigów kwalifikacyjnych i w sierpniu weźmie udział w Absolute World Championship. W lutym Fernández wygrała mistrzostwa Estremadury w południowo-zachodniej Hiszpanii. W marcu wywalczyła mistrzostwo Hiszpanii w wyścigu na 1500 metrów. Te zwycięstwa zapewniły jej kwalifikację do Absolute World Championship w Kanadzie. Na początku sierpnia poleci z Europy do Ameryki Północnej. Fernández mówi: „Nadal trenuję z wielkim entuzjazmem, aby osiągnąć cel, jakim jest rywalizacja w hiszpańskiej narodowej drużynie olimpijskiej. Czuję wielką satysfakcję, widząc, jak spełniają się moje marzenia. Stosuję suplementy diety 4Life, nie tracę zapału i zaangażowania”. Pasja Fernández do tej dyscypliny sportu nadal procentuje złotymi medalami. W czerwcu zawodniczka wzięła udział w długodystansowych, trójetapowych wyścigach dwójek w Walencji w Hiszpanii. Jej załoga zajęła pierwsze miejsce.

4Life – Immune System Company i pierwsza firma, która wprowadziła na rynek czynniki przekazu – ma biura na 25 rynkach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]