We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.

Bianca Lisonbee w gronie najbardziej wpływowych założycielek firm

Bianca Lisonbee w gronie najbardziej wpływowych założycielek firm
Kopiuj adres URL

Salt Lake City, UT (2 marca 2023 r.)

Direct Selling News (DSN) uznała ostatnio założycielkę 4Life, Biankę Lisonbee za jedną z najbardziej wpływowych założycielek firm w branży sprzedaży bezpośredniej. Bianca znalazła się w gronie osób, których sylwetki przedstawiono w głównym artykule marcowego numeru magazynu DSN: „Taking the Lead: 35 Female Founders Shaping the Channel’s Future”.

Direct Selling News jest jednym z najbardziej popularnych i szeroko dystrybuowanych magazynów w branży. Z artykułem można zapoznać się tutaj. (dostępne tylko w języku angielskim).

Bianca Lisonbee: „Myślę, że bardzo ważna jest pasja do tego, co robimy. Pasja rodzi pewność siebie, która pociąga innych – bez względu na płeć czy jakiekolwiek inne aspekty. Nic nie powstrzyma pełnej entuzjazmu kobiety, która wierzy w to, co robi!”

David i Bianca Lisonbee założyli 4Life w 1998 roku. Firma od 25 lat angażuje się w opracowywanie rozwiązań naukowych wspomagających układ odpornościowy, oferuje możliwości biznesowe, wspiera inicjatywy charytatywne i dba o jak najwyższy poziom zadowolenia klientów.

4Life – Immune System Company™ i pierwsza firma, która wprowadziła na rynek transfer factor – ma biura w kilkudziesięciu krajach i obsługuje klientów z całego świata.

 

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]