We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.

4Life mianuje nowego Dyrektora ds. operacji globalnych

28.06.2021
4Life mianuje nowego Dyrektora ds. operacji globalnych
Salt Lake City, UT (28 czerwca 2021 r.) Prezes i Dyrektor Naczelny 4Life Danny Lee mianował Jeffa Kalinina na nowo utworzone stanowisko Dyrektora ds. operacji globalnych.

Po uzyskaniu tytułu licencjata w zakresie informatyki na Uniwersytecie San Diego Kalinin pracował w branży technologicznej, sektorze farmaceutycznym i przemyśle obronnym, a następnie został zatrudniony w firmie 4Life na stanowisku Dyrektora ds. technologii informatycznych. W 2000 roku objął funkcję Wiceprezesa ds. technologii informatycznych. Pięć lat później został Wiceprezesem ds. międzynarodowych.

W 2010 roku Kalinin został awansowany na stanowisko Starszego Wiceprezesa ds. międzynarodowych, w ramach którego odpowiadał za zarządzanie operacyjne wszystkimi rynkami poza USA i Kanadą.

Danny Lee: „Jeff wielokrotnie dowiódł, że potrafi sprostać pokładanym w nim oczekiwaniom. Pracując na stanowisku Dyrektora ds. operacji globalnych, będzie dbać o harmonię w wymiarze wertykalnym między północną częścią Ameryki Północnej a 24 biurami zlokalizowanymi w różnych częściach świata”.

Oprócz nadzorowania międzynarodowej działalności operacyjnej, Kalinin będzie również zarządzać zespołami sprzedażowymi 4Life na całym świecie.

Kalinin: „Z wielkim entuzjazmem patrzę na moją nową funkcję i każdego członka mojego zespołu. Dużym optymizmem napawa mnie również obecna pozycja firmy 4Life na rynku międzynarodowym. Liczę na to, że w drugiej połowie 2021 roku razem odniesiemy wspaniały sukces”.

4Life – Immune System Company i pierwsza firma, która wprowadziła na rynek czynniki przekazu – ma biura na 25 rynkach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]