4Life mianuje nowego Dyrektora ds. operacji globalnych

2021-06-28
4Life mianuje nowego Dyrektora ds. operacji globalnych
Salt Lake City, UT (28 czerwca 2021 r.) Prezes i Dyrektor Naczelny 4Life Danny Lee mianował Jeffa Kalinina na nowo utworzone stanowisko Dyrektora ds. operacji globalnych.

Po uzyskaniu tytułu licencjata w zakresie informatyki na Uniwersytecie San Diego Kalinin pracował w branży technologicznej, sektorze farmaceutycznym i przemyśle obronnym, a następnie został zatrudniony w firmie 4Life na stanowisku Dyrektora ds. technologii informatycznych. W 2000 roku objął funkcję Wiceprezesa ds. technologii informatycznych. Pięć lat później został Wiceprezesem ds. międzynarodowych.

W 2010 roku Kalinin został awansowany na stanowisko Starszego Wiceprezesa ds. międzynarodowych, w ramach którego odpowiadał za zarządzanie operacyjne wszystkimi rynkami poza USA i Kanadą.

Danny Lee: „Jeff wielokrotnie dowiódł, że potrafi sprostać pokładanym w nim oczekiwaniom. Pracując na stanowisku Dyrektora ds. operacji globalnych, będzie dbać o harmonię w wymiarze wertykalnym między północną częścią Ameryki Północnej a 24 biurami zlokalizowanymi w różnych częściach świata”.

Oprócz nadzorowania międzynarodowej działalności operacyjnej, Kalinin będzie również zarządzać zespołami sprzedażowymi 4Life na całym świecie.

Kalinin: „Z wielkim entuzjazmem patrzę na moją nową funkcję i każdego członka mojego zespołu. Dużym optymizmem napawa mnie również obecna pozycja firmy 4Life na rynku międzynarodowym. Liczę na to, że w drugiej połowie 2021 roku razem odniesiemy wspaniały sukces”.

4Life – Immune System Company i pierwsza firma, która wprowadziła na rynek czynniki przekazu – ma biura na 25 rynkach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]