We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.

4Life Europe zajmuje trzecie miejsce w wyścigu między firmami — Solidarity Race 2022

4Life Europe zajmuje trzecie miejsce w wyścigu między firmami — Solidarity Race 2022
Kopiuj adres URL
Barcelona, 15 czerwca 2022 r. Od 19 kwietnia aż do końca maja trwał międzyfirmowy wyścig solidarności „Solidarity Race” SOS Wioski Dziecięce, w którym wzięło udział 19 firm, znanych na całym świecie z obrony praw dzieci.

Celem ustalonym przez organizację było przebiegnięcie przez uczestniczące firmy 69 050 kilometrów, jednak impreza okazała się tak udana, że liczbę tę podwojono, uzyskując w sumie 135 577 kilometrów. Firmę 4Life reprezentowało 54 pracowników i partnerów, którzy pokonali 11 417 kilometrów.

Na pierwszym miejscu znalazła się firma Buomériux, na drugim — Roche, a za nią — 4Life, która zajęła trzecie miejsce wśród 19 uczestniczących firm.

Trzecia edycja wirtualnego wyścigu SOS Wioski Dziecięce była jak dotąd najbardziej integracyjna i dostępna, ponieważ można było zarejestrować aż 60 różnych dyscyplin sportowych, w tym pływanie, jazdę na rowerze, bieganie, jogę, padel, wycieczki piesze, a nawet medytację.

Ponadto podczas wyjazdu integracyjnego Leadership Incentive Trip w Marbelli, grupa prawie 100 pracowników i partnerów 4Life wzięła udział w dniu solidarnościowych rozgrywek sportowych. W ramach tych działań zebrano 3000 EUR na rzecz rodzin z dziećmi dotkniętych kryzysem wywołanym przez Covid-19.

4Life – Immune System Company i pierwsza firma, która wprowadziła na rynek czynniki przekazu – ma biura na 25 rynkach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]