We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.

Dołącz do nas podczas TF-Boost Tour w Europie! 🍊

Dołącz do nas podczas TF-Boost Tour w Europie! 🍊
Kopiuj adres URL

Wspaniałe wiadomości! Długo oczekiwany produkt TF-Boost będzie miał swoją premierę w Europie już 8 kwietnia. Ale zanim nadejdzie ten wielki dzień, mamy dla Ciebie coś specjalnego. Dołącz do nas podczas TF-Boost Tour, ekskluzywnej serii przedpremierowych wydarzeń, które organizujemy w kilku europejskich miastach: Madrycie, Frankfurcie i Zurychu.

Nie przegap szansy – bądź jedną z pierwszych osób, które poznają TF-Boost, wprowadzany w Europie nowy produkt zawierający największą ilość 4Life Transfer Factor – aż 1000 mg.

Goście specjalni:
Mamy zaszczyt gościć dr. Lawry'ego Hana z USA, wiceprezesa ds. rozwoju produktów. Dr Han, razem z wiceprezesem 4Life Europe Rafaelem Fernándezem i naszymi koordynatorami rynkowymi, zaprezentuje TF-Boost oraz poprowadzi unikalne szkolenie poświęcone temu produktowi.

Terminy wydarzeń i miasta:
4 kwietnia – Madryt
5 kwietnia – Frankfurt
6 kwietnia – Zurych

Informacje dotyczące biletów:
Zarezerwuj miejsce już dziś w cenie 22 EUR + VAT. Każdy uczestnik otrzyma specjalny upominek – gwarantujemy, że przypadnie Ci do gustu!

Obsługiwane języki:
Prezentacje będą prowadzone w języku angielskim z tłumaczeniem symultanicznym na żywo na hiszpański (w Madrycie) i niemiecki (we Frankfurcie i Zurychu) dla wszystkich uczestników. Prosimy zabrać ze sobą słuchawki i urządzenie mobilne do odsłuchu tłumaczenia.