4Life

W 4Life wierzymy we wspólną pracę na rzecz pomocy innym w prowadzeniu zdrowego i satysfakcjonującego trybu życia. Pragniemy, abyś czuł się dobrze będąc częścią firmy, w której możesz odnieść osobisty sukces i jednocześnie pomagać innym w osiągnięciu sukcesu.

Firma 4Life otrzymała ocenę „A+” Better Business Bureau (BBB), zdobyła nagrodę American Business Awards (program nagród biznesowych dla najważniejszych amerykańskich firm) za rozwój produktów i marketing oraz pojawiała się wielokrotnie na liście Global 100 publikowanej przez Direct Selling News.

Od 1998 r. rozwijamy gamę produktów 4Life Transfer Factor, wspieramy sukces dystrybutorów i jesteśmy zaangażowani w pomoc różnym społecznościom na całym świecie.

Nagrody

#

International Quality Institute Monde Selection Silver Award

Since 1961, The International Quality Institute has ranked among Europe’s most rigorous independent, third-party quality panels.

#

LUXlife 2020 award

4Life was awarded the LUXlife Health, Beauty, & Wellness Award for Best Immune System Supplements in the United States and Best Health Supplements in Utah—2020.

#

2020 Stevie Award

4Life Transfer Factor® Collagen: The 2020 People’s Choice Stevie® Award for Favorite New Product in Skincare & Age-Defiance.

#

2019 "Gold" Golden Bridge Award

Gold for University Validation of Pre/o Formulation.

#

2019 Best Immune System Supplements

In 2019, LUXlife Magazine named 4Life "Best Immune System Supplements in the United States."

#

2019 Stevie Award

American Business Award for 4Life Pre/o Biotics and university collaboration.

#

2019 Philanthropy Award

The Giving Hand – Awarded to Foundation 4Life by Granite School District for ongoing commitment to welfare of children in need.

#

Gold Golden Bridge Award

4Life was honored with the 2018 Corporate Communications Team of the Year for strategic development, execution, and crisis communications in the aftermath of Hurricane Maria.

#

Silver Golden Bridge Award

Foundation 4Life® received Achievement of the Year honors for its relief campaign between Utah, Florida, and Puerto Rico after Hurricane Maria.

#

Golden Bridge Milestone of the Year

Foundation 4Life’s initiative in Puerto Rico to provide support to the victims of Hurricane Maria garnered the organization an award for Philanthropy Campaign.

#

Gold Telly Award for videography

4Life won a 2018 Gold Telly Award for Physicians’ Desk Reference video.

#

2018 Corporate USA TODAY Best Supplement Provider

Corporate USATODAY named 4Life the 2018 Best Health & Fitness Supplement Provider in the United States of America.

#

2017 Global Health & Pharma Best-In-Class

In 2017, Global Health & Pharma named 4Life the Best Supplement Provider in the United States of America.

#

Silver Stevie Award for PR

Foundation 4Life won a Silver Stevie from the American Business Awards (ABA) for 2018 Public Relations Campaign of the Year.

#

Gold Telly Award for Essential Oils

Przygotowany przez Partnerów film 4Life Essential Oils otrzymał nagrodę Gold Telly za sprawny montaż.

#

Collaborative Sciences Innovation Award

Embria® Health Sciences recognized 4Life with its 2017 Collaborative Innovation award for the company’s work in advancing 4Life Transfer Factor science.

#

Silver Telly Award for Production

4Life received a 2018 Silver Telly for video production.

#

Nagroda People’s Choice Award

Produkt 4LifeTransform Burn został wybrany w ramach People’s Choice Stevie Award 2017 jako Ulubiony Nowy Produkt Roku.Ponad 38000 osób zagłosowało w tej kategorii.

#

Nagroda dla Najlepszej Kampanii Marketingowej i Komunikacyjnej Roku

30-dniowy System Przyśpieszający 4LifeTransform wygrał nagrodę Stevie® Award w dziedzinie marketingu za Konsumenckie Usługi i Produkty.

#

Silver Stevie Award for Corporate Social Responsibility

Foundation 4Life won a 2018 Silver Stevie for Corporate Social Responsibility Campaign of the Year.

#

Nagroda American Business Award dla Najlepszego Nowego Produktu

Produkt 4LifeTransform Burn otrzymał nagrodę Stevie Award dla Ulubionego Nowego Produktu Wybieranego przez Konsumenta.

#

Nagroda dla Dobroczyńcy Roku 2013

Czasopismo Nutrition Business Journal (NBJ) przyznało 4Life swoją prestiżową Nagrodę dla Dobroczyńcy Roku 2013.

#

Nagroda Utah Genius Award

Firma 4Life wielokrotnie zdobyła nagrodę Utah Genius Award.

#

Nagroda Prezydencka za Najwybitniejsze Osiągnięcia Roku

4Life jest laureatem Nagrody Prezydenckiej za Najwybitniejsze Osiągnięcia Roku w uznaniu za wybitne dokonania w zarządzaniu firmą w społeczeństwie.

#

Nagroda Heart of the Wasatch Summit

Tom Dolan, burmistrz miasta Sandy oraz Rada Miasta Sandy przyznały 4Life nagrodę Sandy Heart of the Wasatch Summit w kategorii Dużej Firmy Roku.

Ekipa 4Life

Team 4Life is a group of world-renowned athletes who enjoy using 4Life products as part of their training regimens.

Zrzeszenia

Biuro Dobrych Praktyk Handlowych (BBB)

4Life jest uznanym członkiem Biura Dobrych Praktyk Handlowych (Better Business Bureau), gdzie posiada kategorię A+.

FARM

4Life sources its colostrum from dairies, the majority of which belong to the National Dairy Farmers Assuring Responsible Management (FARM) Program. This National Milk Producers Federation initiative sets standards and provides guidance for implementing animal welfare principles.

UEP

Egg ingredients in 4Life Transfer Factor come from poultry farmers who belong to the United Egg Producers (UEP)—a cooperative of U.S. egg farmers who adhere to guidelines regarding the health and well-being of egg-laying hens.

Sojusz Produktów Naturalnych (UNPA)

4Life należy do Sojuszu Produktów Naturalnych (UNPA) – międzynarodowego stowarzyszenia, którego celem jest dostarczanie na rynek sprawdzonych i skutecznych naturalnych produktów zdrowotnych najwyższej jakości.

Izba Handlowa

Firma 4Life jest dumnym członkiem Izby Handlowej miasta Sandy w stanie Utah, gdzie mieści się główna siedziba firmy.

Amerykańskiej Radzie Botanicznej

Do Amerykańskiej Radzie Botanicznej, niezależna organizacja non-profit zajmująca się badaniami naukowymi i edukacją, istnieje w celu promowania odpowiedzialnego wykorzystywania ziół. skatinti atsakingą vaistinių augalų naudojimą.

IADSA

4Life jest wieloletnim czlonkiem IADSA, organizacji wiodącej międzynarodowe stowarzyszenia ekspertów, która dotyczy kwestii związanych z globalizacją suplementów diety.

NSF

Zakłady produkcyjne 4Life posiadają rejestrację Dobrych Praktyk Produkcyjnych organizacji NSF International.

ADPI

4Life is a proud member of ADPI (American Dairy Products Institute). ADPI is the leading representative body for the manufactured dairy products industry.

Kadra kierownicza

David Lisonbee
Prezes Zarządu
Dzięki tytułowi MBA zdobytemu na Brigham Young University w Provo w stanie Utah i ponad 30-letniemu doświadczeniu w sektorze marketingu sieciowego, David Lisonbee wiedział, co robi, zakładając w 1998 r. 4Life. Firma nieprzerwanie czerpie korzyści z niepowtarzalnej wizji Davida, jego przyszłościowego nastawienia i wiedzy w dziedzinie biznesu. Pod jego kierownictwem 4Life stała się liderem w branży marketingu sieciowego. David uważa, że jego największym osiągnięciem jest udostępnienie światu 4Life Transfer Factor®. Przez lata nieprzerwanie wspierał badania w dziedzinie produktów Transferceutical®, promując ciagłe udoskonalanie produktu. David chętnie bierze udział w międzynarodowych konwencjach i spotkaniach z partnerami, gdzie może bezpośrednio dowiedzieć się, w jaki sposób 4Life poprawilo życie zwykłych ludzi. Jego ulubionym produktem 4Life jest preparat 4Life Transfer Factor® Classic, ponieważ to od niego wszystko się zaczęło. Wedlug Davida jest to niezwykle wszechstronny produkt.
Bianca Lisonbee
Założycielka
Bianca Lisonbee wnosi do firmy 4Life wyjątkową perspektywę dzięki tytule licencjata, uzyskanym na Brigham Young University w Provo, w stanie Utah. To studia w zakresie teatrologii i nauczania dzieci częściowo zmotywowały Biancę do pracy nad poprawą jakości ich życia, co jest jednym z najważniejszych elementów misji 4Life. Bianca uważa, że jej największym wkładem była pomoc w założeniu Fundacji 4Life, która robi tyle wspaniałych rzeczy dla dzieci na całym świecie. Bianca kocha ludzi i pragnie zobaczyć jak 4Life poprawia jakość życia pojedynczych osób i całych rodzin. Jest to jeden z powodów, dla których Bianca z niecierpliwością czeka na każdą międzynarodową konwencję 4Life. Uwielbia patrzeć jak 4Life wpływa na życie zwykłych ludzi. Jej ulubionym produktem jest 4Life Transfer Factor® Chewable, gdyż tabletki do żucia są wygodne w podróży, a jej wnuki je kochają.
Danny Lee
Prezes i Dyrektor Naczelny
Danny Lee został mianowany na stanowisko Prezesa i Dyrektora Naczelnego w roku 2017. Dołączył do firmy 4Life w roku 2008 jako Dyrektor Generalny ds. Operacyjnych, a w roku 2015 został mianowany na stanowisko Dyrektora Generalnego ds. Marketingu. Danny pracował w trakcie swojej kariery w renomowanych firmach, takich jak: Mrs. Fields®, Merril Lynch, Arthur Andersen i Overstock, co w sumie daje nam 14 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym. Podczas wieloletniej pracy w 4Life Danny pomógł polepszyć jakość 4Life Transfer Factor®, operacji produkcyjnych, inicjatyw marketingowych oraz praktyk i obsługi klienta. Wzmocnił też Dział Rejestracji Produktów 4Life oraz Program Gwarancji Jakości, wspierając tym samym cel 4Life, aby móc rejestrować produkty w wielu krajach na całym świecie. Danny uwielbia podróże Great Escape i konwencje 4Life, podczas których poznaje partnerów (może się z nimi porozumiewać zarówno po angielsku, jak i po hiszpańsku). Danny korzysta z przyjemnością z okazji promocji marki 4Life na całym świecie. Posiada podwójny dyplom Magistra Rachunkowości i Finansów wydany przez Uniwersytet w Utah. Ulubiony produkt Danny’ego to RiteStart® Men – uważa, że jest on skuteczny i ma korzystne działanie.
Kathryn Olson
Vice President of Legal Affairs
Zanim dołączyła do 4Life w 2004 roku jako dyrektor działu prawnego, Kathryn zdobyła wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zgodności z prawem suplementów diety. W 2007 roku awansowała na stanowisko wiceprezesa ds. prawnych, kierując zespołem 4Life ds. zgodności z prawem, aby dbać o przestrzeganie przez firmę i Partnerów wszystkich aspektów regulacji międzynarodowych. Kathryn uwielbia pracować z niezależnymi Partnerami na całym świecie i pomagać im w osiąganiu ich celów w sposób zgodny z przepisami. Uzyskała tytuł licencjata na Uniwersytecie w Utah. Lubi jazdę na nartach i bieganie. Jako zwolenniczka aktywnego stylu życia Kathryn korzysta ze swojego ulubionego produktu 4Life – 4Life Transfer Factor Plus Tri-Factor Formula.
Kelly Bellerose
Vice President of Marketing
Kelly has over 20 years of experience in product development, branding, and marketing. During her career, she has helped develop and launch over 200 beauty, health, and fitness products in over 24 international markets. Since joining 4Life in 2013, Kelly has overseen four major consumer product brands, as well as other product ideation, formulation, packaging, branding, and marketing. Kelly’s favorite 4Life product is 4Life Transfer Factor Chewable Tri-Factor Formula. She holds a Master of Arts degree with concentration in Depth Psychology from Pacifica Graduate Institute. Kelly is an accomplished music professional and has credentials as a singer, songwriter, and recording artist.
Brian Gill
Senior Vice President of Marketing
Brian ma 19-letnie doświadczenie w marketingu oraz kierowaniu zespołami i ich rozwijaniu. Ma także kluczowy wkład w zarządzanie jako członek wyższej kadry kierowniczej. Jako starszy wiceprezes ds. marketingu Brian wspiera realizację strategicznych celów firmy, pomaga dostarczać klientom i Partnerom 4Life najwyższej jakości produkty i narzędzia, przekazuje im na czas odpowiednie informacje oraz zapewnia wyjątkowe doświadczenia związane z naszą marką. Uważa, że konsekwentne koncentrowanie się na „głównym zadaniu” jest kluczowym czynnikiem sukcesu. Głównym zadaniem Partnera jest dzielenie się 4Life z innymi, podczas gdy głównym zadaniem firmy jest dostarczanie narzędzi niezbędnych do skutecznej i wydajnej interakcji. Brian uwielbia pracować w firmie, której obietnica marki – Together, Building People – realizowana jest poprzez naukę, sukces, służbę innym i satysfakcję klienta.
Trent Tenney
Starszy Wiceprezes ds. Światowej Sprzedaży
Trent odnosi sukcesy w dziedzinie marketingu i sprzedaży. W swojej pracy dla 4Life najbardziej lubi to, że może pomagać partnerom w uzmysłowieniu sobie, na ile różnych sposobów mogą poprawić jakość swego życia, dołączając do firmy. Trent lubi słuchać opowieści partnerów, poznawać ich doświadczenia. Wierzy, że 4Life to właściwe rozwiązanie dla każdego, kto chce spełnić marzenia i poprawić swój komfort życia. Trent uważa, ze 4Life osiąga sukces wtedy, gdy jej partnerzy osiągają sukces. Uwielbia preparat 4Life Transfer Factor® w każdej postaci. Trent zdobył tytuł licencjata na Brigham Young University w Provo, w stanie Utah.
Nate Buhler
Starszy Wiceprezes ds. operacyjnych
Zanim dołączył do zespołu 4Life®, Nate zdobył bogate doświadczenie w Nestlé® USA, pracując w obszarach bezpieczeństwa, produkcji, wytwórstwa oraz operacji ogólnych w dwóch największych zakładach firmy. Nate dołączył do 4Life w 2011 roku jako Dyrektor Produkcji. Wraz z oddaniem do użytku zakładu produkcyjnego 4Life został awansowany na stanowisko Wiceprezesa ds. produkcji. W swojej obecnej roli Nate nadzoruje w 4Life produkcję, jakość i zgodność, planowanie i zaopatrzenie, a także dystrybucję i dostawy. Nate z przyjemnością pracuje w globalnej organizacji wytwarzającej wysokiej jakości produkty, które pomagają ludziom poprawić jakość ich życia. Posiada tytuł licencjata w zakresie aplikacji komputerowych i zarządzania biznesem uniwersytetu Southern Utah University. Ulubione produkty 4Life Nate’a to PRO-TF Vanilla Cream, RiteStart Men, oraz Energy Go Stix.
David Vollmer, PhD
Dyrektor Naczelny ds. Naukowych
Dzięki doktoratowi z chemii analitycznej, zdobytemu na Uniwersytecie Nebraska, oraz ponad 20-letniemu doświadczeniu w dziedzinie badań i rozwoju, które zdobywał m.in. w laboratoriach kontroli jakości, dr Vollmer wie, w jaki sposób opracowuje się wysokiej jakości produkty. Posiada wiedzę w zakresie kierownictwa administracyjnego i technicznego, badań walidacyjnych nad nowymi produktami, dobrych praktyk wytwarzania, dokumentacji produkcyjnej, specyfikacji produktów i badań stabilności. Od chwili dołączenia do 4Life ciężko pracuje nad podniesieniem świadomości w kwestii wysokiej jakości produktów 4Life Transfer Factor® – to jeden z elementów sprawiających, że jest dumny, mogąc pracować w tej firmie. Dr Vollmer jest w pełni zaangażowany w zapewnienie najwyższej jakości składników, dzieki którym można wyprodukować najlepsze produkty. Wierzy, że największą zaleta firmy to fakt posiadania tak wielu utalentowanych i zaangażowanych pracowników. Dr Vollmer lubi uczestniczyć w wydarzeniach, na których może spotkać się z partnerami i usłyszeć od nich inspirujące historie. Sam korzysta z wielu produktów 4Life, ale obecnie jego ulubionym jest PRO-TF. Dzięki zastosowaniu tego suplementu udało mu się utrzymać wyznaczoną wagę, dzięki czemu dzisiaj nosi ten sam rozmiar ubrań co ponad 15 lat temu. Jego żona jest szczególnie zadowolona!
Deann Carter
Vice President of Accounting
Vice President of Accounting Deann joined 4Life in 2000 when the company merged with ShapeRite. As Vice President of Accounting, she oversees all aspects of accounting operations and assists senior management in financial planning. Deann is enthusiastic about travel and loves visiting 4Life’s international markets and building relationships with international employees. In her free time, Deann enjoys spending time with her grandchildren and rooting for the Utah Jazz. Her favorite products are 4Life Transfer Factor and PRO-TF. Deann holds a Bachelor’s degree in Business Administration from Weber State University.