4Life

W 4Life wierzymy we wspólną pracę na rzecz pomocy innym w prowadzeniu zdrowego i satysfakcjonującego trybu życia. Pragniemy, abyś czuł się dobrze będąc częścią firmy, w której możesz odnieść osobisty sukces i jednocześnie pomagać innym w osiągnięciu sukcesu.

Firma 4Life otrzymała ocenę „A+” Better Business Bureau (BBB), zdobyła nagrodę American Business Awards (program nagród biznesowych dla najważniejszych amerykańskich firm) za rozwój produktów i marketing oraz pojawiała się wielokrotnie na liście Global 100 publikowanej przez Direct Selling News.

Od 1998 r. rozwijamy gamę produktów 4Life Transfer Factor, wspieramy sukces dystrybutorów i jesteśmy zaangażowani w pomoc różnym społecznościom na całym świecie.

Kadra kierownicza

David Lisonbee
Prezes Zarządu
Dzięki tytułowi MBA zdobytemu na Brigham Young University w Provo w stanie Utah i ponad 30-letniemu doświadczeniu w sektorze marketingu sieciowego, David Lisonbee wiedział co robi otwierając w 1998 r. 4Life. Firma nieprzerwanie czerpie korzyści z niepowtarzalnej wizji Davida, jego przyszłościowego nastawienia i wiedzy w dziedzinie biznesu. Pod jego kierownictwem, 4Life stała się liderem w branży marketingu sieciowego. David uważa, że jego największym osiągnięciem jest udostępnienie światu 4Life Transfer Factor®. Przez lata nieprzerwanie wspierał badania w sektorze suplementów diety, promując ciągłe udoskonalanie produktu. David chętnie bierze udział w międzynarodowych konwencjach i spotkaniach z dystrybutorami, gdzie może bezpośrednio dowiedzieć się w jaki sposób 4Life poprawiło życie zwykłych ludzi. Jego ulubionym produktem 4Life jest preparat 4Life Transfer Factor® Classic, ponieważ to od niego wszystko się zaczęło. Według Davida jest to niezwykle wszechstronny produkt.
Bianca Lisonbee
Założycielka
Bianca Lisonbee wnosi do firmy 4Life wyjątkową perspektywę dzięki tytule licencjata, uzyskanym na Brigham Young University w Provo, w stanie Utah. To studia w zakresie teatrologii i nauczania dzieci częściowo zmotywowały Biancę do pracy nad poprawą jakości ich życia, co jest jednym z najważniejszych elementów misji 4Life. Bianca uważa, że jej największym wkładem była pomoc w założeniu Fundacji 4Life, która robi tyle wspaniałych rzeczy dla dzieci na całym świecie. Bianca kocha ludzi i pragnie zobaczyć jak 4Life poprawia jakość życia pojedynczych osób i całych rodzin. Jest to jeden z powodów, dla których Bianca z niecierpliwością czeka na każdą międzynarodową konwencję 4Life. Uwielbia patrzeć jak 4Life wpływa na życie zwykłych ludzi. Jej ulubionym produktem jest 4Life Transfer Factor® Chewable, gdyż tabletki do żucia są wygodne w podróży, a jej wnuki je kochają.
Steve Tew
Prezes i Dyrektor Naczelny
Steve Tew pracuje w sektorze marketingu wielopoziomowego od 1996 r. Dołączył do zespołu 4Life w 2000 r., gdy firma połączyła się z ShapeRite®, a w 2004 r. zajął stanowisko prezesa. Pod jego kierownictwem 4Life otworzyła biura w 24 krajach, i obecnie działa w ponad 50 państwach. Steve posiada stopień licencjata w dziedzinie księgowości, zdobyty na Weber State University w Ogden w stanie Utah, oraz szeroką wiedzę w sektorze rachunkowości, finansów i działalności operacyjnej. Ceni wiele aspektów 4Life, takich jak rewolucyjne produkty czy niesamowite okazje biznesowe. Najbardziej lubi uczestniczyć w międzynarodowych konwencjach 4Life, i podróżować po świecie spotykając się z dystrybutorami. Ich pasja, oddanie i zaangażowanie w zmianę życia innych osób nieprzerwanie zaskakują Steve’a. Jego głównym priorytetem jest zapewnienie, że dystrybutorzy będą się czuć odpowiednio docenieni przez firmę. Jego ulubionymi produktami 4Life są 4Life® Transfer Factor Plus® Tri-Factor® oraz Energy Go Strix.
Mark Ostler
Dyrektor Finansowy
Chociaż Mark Ostler zajmował stanowisko wiceprezesa, kontrolera oraz licencjonowanego biegłego księgowego dla Mrs. Fields Cookier, SBI Group czy KPMG, to wybrał firmę 4Life, gdyż to ona gwarantuje niespotykane połączenie zasobów ludzkich i wyjątkowych możliwości. Z 4Life Mark podróżuje po świecie, dbając o wydajność i efektywność prowadzonych operacji. Oprócz podróżowania, Mark utrzymuje również kontakty z organizacjami branżowymi. Posiada tytuł licencjata i magistra w dziedzinie księgowości, zdobyty na Brigham Young University w Provo, w stanie Utah. Mark uwielbia wiele produktów 4Life. Jego ulubione to Fibro AMJ® Day-time Formula, RiteStart® Men, 4Life Transfer Factor® BCV, oraz 4Life Transfer Factor Vista.
Danny Lee
Dyrektor Generalny ds. Marketingu
Dany Lee podczas swojej 14-letniej kariery zawodowej pracował w tak renomowanych firmach jak: Mrs. Fields, Merril Lynch, Arthur Andersen y Overstock.com. Od paru lat pracuje w 4Life i pomógł polepszyć jakość 4Life® Transfer Factor, procesu produkcji i praktyki obsługi klienta. Danny wzmocnił Dział Rejestracji Produktów firmy 4Life i Program Gwarancji Jakości wspierając tym samym cel 4Life polegający na rejestracji produktów w dziesiątkach krajów na całym świecie. Wcześniejsze doświadczenie Dannego jest idealne na stanowisko Dyrektora Generalnego ds. Marketingu, które obecnie zajmuje. Danny uwielbia uczestniczyć w podróżach Great Escape i międzynarodowych konwencjach 4Life, na których ma okazję wymienić doświadczenia z dystrybutorami (mówi po angielsku i hiszpańsku). Danny z satysfakcją tworzy okazje, aby promować markę 4Life na całym świecie. Jego ulubiony produkt 4Life to RiteStart, który wydaje mu się efektywny i przekonywujący.
David Vollmer, PhD
Dyrektor Naczelny ds. Naukowych
Dzięki doktoratowi z chemii analitycznej, zdobytemu na Uniwersytecie Nebraska, oraz ponad 20-letniemu doświadczeniu w dziedzinie badań i rozwoju, które zdobywał m.in. w laboratoriach kontroli jakości, dr Vollmer wie w jaki sposób opracowuje się wysokiej jakości produkty. Posiada wiedzę w zakresie kierownictwa administracyjnego i technicznego, badań walidacyjnych nad nowymi produktami, dobrych praktyk wytwarzania, dokumentacji produkcyjnej, specyfikacji produktów i badań stabilności. Od chwili dołączenia do 4Life ciężko pracuje nad podniesieniem świadomości w kwestii wysokiej jakości produktów 4Life Transfer Factor® – to jeden z elementów sprawiających, że jest dumny mogąc pracować w tej firmie. Dr Vollmer jest w pełni zaangażowany w zapewnienie najwyższej jakości składników, dzięki którym można wyprodukować najlepsze produkty. Wierzy, że największa zaleta firmy to fakt posiadania tak wielu utalentowanych i zaangażowanych pracowników. Dr Vollmer lubi uczestniczyć w wydarzeniach, na których może spotkać się z dystrybutorami i usłyszeć od nich inspirujące historie. Sam korzysta z wielu produktów 4Life, ale obecnie jego ulubionym jest PRO-TF. Dzięki zastosowaniu tego suplementu udało mu się utrzymać wyznaczoną wagę, dzięki czemu dzisiaj nosi ten sam rozmiar ubrań co ponad 15 lat temu. Jego żona jest szczególnie zadowolona!
Andrew Weeks
Dyrektor ds. Informacyjnych
Andy Weeks rozpoczął karierę w 4Life jako pracownik call-center dla oddziału w Korei jeszcze w trakcie studiów licencjackich w zakresie systemów informacji gospodarczej na Utah Valley University. Po ukończeniu studiów, Andy pracował w działach wsparcia technicznego, programowania i rozwoju systemów. Rozwijając swoją karierę w 4Life, pomógł w opracowaniu infrastruktury dla światowego systemu informatycznego 4Life, tworzył procesy operacyjne wykorzystywane w niemal każdym biurze 4Life na świecie. Ulubionym aspektem jego obowiązków jest współpraca z ludźmi z innych działów i biur w zakresie znajdywania rozwiązań. Andy cieszy się z każdego kroku w karierze, a jednocześnie czuje, że czas spędzony w call-center był nieocenioną pomocą w zrozumieniu podstaw działania firmy. Jego ulubionym produktem 4Life jest Fibro AMJ, który pomaga mu przy uprawianiu ulubionego sportu, jakim jest piłka nożna.
Trent Tenney
Starszy Wiceprezes ds. Światowej Sprzedaży
Trent odnosi sukcesy w dziedzinie marketingu i sprzedaży. W swojej pracy dla 4Life najbardziej lubi to, że może pomagać dystrybutorom w uzmysłowieniu sobie, na ile różnych sposobów mogą poprawić jakość swego życia dołączając do firmy. Trent lubi słuchać opowieści dystrybutorów, poznawać ich doświadczenia. Wierzy, że 4Life to właściwe rozwiązanie dla każdego, kto chce spełniać marzenia i poprawiać komfort życia. Trent uważa, że 4Life osiąga sukces wtedy, gdy jej dystrybutorzy osiągają sukces. Uwielbia preparat 4Life Transfer Factor® w każdej postaci. Trent zdobył tytuł licencjata na Drigham Young University w Provo, w stanie Utah.
Jeffrey Kalinin
Starszy Wiceprezes ds. Międzynarodowych
Z tytułem licencjata w dziedzinie Informatyki i dziesiątkami lat doświadczenia w tym sektorze, Jeff Kalinin wnosi do 4Life ogromne pokłady wiedzy. Przez lata pracy w firmie, Jeff doskonale zrozumiał system biznesowy 4Life. Dzięki temu może zapewnić wsparcie istniejącym zagranicznym oddziałom firmy oraz doradzać przy otwieraniu nowych rynków. Jeff uważa, że jego głównym zadaniem jest oferowanie wsparcia – zarówno to w terenie, jak i w głównej siedzibie firmy. Z chęcią będzie śledził dalszy rozwój 4Life i patrzył jak dystrybutorzy osiągają kolejne szczeble rozwoju i tworzą swoje własne przedsiębiorstwa. Jeff zaczyna każdy dzień z RiteStart® Men i Energy Go Stix, które dają mu siłę do samego wieczora. Natomiast Renuvo pomaga mu zmierzyć się z codziennymi wyzwaniami.

Ekipa 4Life

Team 4Life is a group of world-renowned athletes who enjoy using 4Life products as part of their training regimens.

Nagrody

#

Nagroda People’s Choice Award

Produkt 4LifeTransform Burn został wybrany w ramach People’s Choice Stevie Award 2017 jako Ulubiony Nowy Produkt Roku.Ponad 38000 osób zagłosowało w tej kategorii.

#

Nagroda dla Najlepszej Kampanii Marketingowej i Komunikacyjnej Roku

30-dniowy System Przyśpieszający 4LifeTransform wygrał nagrodę Stevie® Award w dziedzinie marketingu za Konsumenckie Usługi i Produkty.

#

Nagroda International Life Sciences Award

W roku 2017, Global Health & Pharma nazwał firmę 4Life Najlepszym Dostawcą Suplementów Zdrowotnych i Fitness w Stanach Zjednoczonych Ameryki .

#

Nagroda Utah Genius Award

Firma 4Life wielokrotnie zdobyła nagrodę Utah Genius Award.

#

Nagroda American Business Award dla Najlepszego Nowego Produktu

Produkt 4LifeTransform Burn otrzymał nagrodę Stevie Award dla Ulubionego Nowego Produktu Wybieranego przez Konsumenta.

#

Nagroda Marketingowa DSA

4Life otrzymal nagrode roku 2016 DSA za doskonala kampanie marketingowa i kampanie sprzedazowa PRO-TF® i znaku towarowego 4LifeTransform®.

#

Nagroda Kampani Lifestyle Stevie®

Znak towarowy 4LifeTransform App otrzymal nagrode w kategorii 'Styl Zycia'

#

Nagroda Tec w dziedzinie Technologii Mobilnej ETHOS 2014

Firma 4Life otrzymala nagrode w kategorii ETHOS technologia mobilna za uruchomienie aplikacji, ktora zapewnia dynamiczna komunikacje z klijentami i czlonkami zespolu.

#

Nagroda dla Mediów Cyfrowych: Best in Show

W 2012 r. międzynarodowy elektroniczny biuletyn 4Life eNews zdobył pierwszą w historii nagrodę Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej dla mediów cyfrowych w kategorii Best in Show. O nagrody w 13 kategoriach rywalizowało ponad 100 uczestników.

#

Nagroda dla Mediów Cyfrowych: Kampania na Twitterze

W 2013 r. kampania 4Life na Twitterze uzyskała Nagrodę dla Mediów Cyfrowych za wybitne osiągnięcia w komunikacji cyfrowej.

#

Nagroda ETHOS 2012

Firma 4Life jest lauretką nagrody ETHOS 2012 za „wybitne osiągnięcia, inowację, wizję i doskonałe wyniki” w kategorii Uznanie za portal internetowy my4lifesuccess.com.

#

Stevie® Award Wideo

Kampania 4Life® „ Żyj inaczej” zdobyła nagrodę Stevie Award w kategorii Markowej Rozrywki.

#

Nagroda dla Dobroczyńcy Roku 2013

Czasopismo Nutrition Business Journal (NBJ) przyznało 4Life swoją prestiżową Nagrodę dla Dobroczyńcy Roku 2013.

#

Nagroda I.N. Blokhina

W 2006 r. założyciel 4Life David Lisonbee otrzymał międzynarodową nagrodę I.N. Blokhina za „wybitne osiągnięcia naukowe w dziedzinie układu odpornościowego”.

#

Nagroda Prezydencka za Najwybitniejsze Osiągnięcia Roku

4Life jest laureatem Nagrody Prezydenckiej za Najwybitniejsze Osiągnięcia Roku w uznaniu za wybitne dokonania w zarządzaniu firmą w społeczeństwie.

#

Nagroda Heart of the Wasatch Summit

Tom Dolan, burmistrz miasta Sandy oraz Rada Miasta Sandy przyznały 4Life nagrodę Sandy Heart of the Wasatch Summit w kategorii Dużej Firmy Roku.

#

Najlepszy Gabinet Prasowy Online

4Life® NewsStand Digitalotrzymał nagrodę Stevie Award dla Najlepszego Gabinetu Prasowego Online.

#

Pieczęć Senatu Stanu Utah

4Life i inni liderzy branży sprzedaży bezpośredniej otrzymali Pieczęć Senatu Stanu Utah w uznaniu za swoje dokonania na rynku suplementów diety.

#

Doskonałość w produkcji

4Life posiada i prowadzi zaklad prdukcyjny, dzieki ktoremu firma jest wstanie zadbac o kazdy etap procesu produkcujnego wiekszosci produktow 4Life transfer Factor®

#

Kampania Roku Stevie® Award

Nagroda ta jest hajwyzszym wyroznieniem w naszej branży.

#

Finalista redakcji CPG Choice Award

SupplySide West nazwal PRO-TF® jednym z pięciu finalistów Redakcji Choice Awards 2016 w kategorii zdrowych posilkow dla sportowców. Finaliści zostali wybrani spośród ponad 300 zgłoszeń przez redakcję SupplySide. Zespół wybrał PRO-TF opierajac sie na "osiągnięciach produktu w dziedzinie innowacji i popularnosci na rynku."

Zrzeszenia

Biuro Dobrych Praktyk Handlowych (BBB)

4Life jest uznanym członkiem Biura Dobrych Praktyk Handlowych (Better Business Bureau), gdzie posiada kategorię A+.

Sojusz Produktów Naturalnych (UNPA)

4Life należy do Sojuszu Produktów Naturalnych (UNPA) – międzynarodowego stowarzyszenia, którego celem jest dostarczanie na rynek sprawdzonych i skutecznych naturalnych produktów zdrowotnych najwyższej jakości.

Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej (DSA)

Firma 4Life jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej w Stanach Zjednoczonych.

Światowa Federacja Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA)

Steve Tew, Prezes i Dyrektor Naczelny 4Life jest członkiem Rady zarządzającej Światową Federacją Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA).

Fundacja Edukacyjna Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSEF)

4Life wspiera Fundację Edukacyjną Sotwarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSEF) – organizację, która wspiera inicjatywy konsumenckie, edukacyjne i związane z etyką handlową.

Izba Handlowa

Firma 4Life jest dumnym członkiem Izby Handlowej miasta Sandy w stanie Utah, gdzie mieści się główna siedziba firmy.

Amerykańskiej Radzie Botanicznej

Do Amerykańskiej Radzie Botanicznej, niezależna organizacja non-profit zajmująca się badaniami naukowymi i edukacją, istnieje w celu promowania odpowiedzialnego wykorzystywania ziół. skatinti atsakingą vaistinių augalų naudojimą.

IADSA

4Life jest wieloletnim czlonkiem IADSA, organizacji wiodącej międzynarodowe stowarzyszenia ekspertów, która dotyczy kwestii związanych z globalizacją suplementów diety.

NSF

Zakłady produkcyjne 4Life posiadają rejestrację Dobrych Praktyk Produkcyjnych organizacji NSF International.

W wiadomościach

4Life jest przedmiotem licznych wiadomości o charakterze lokalnym, regionalnym i międzynarodowym. Żeby zapoznać się z najnowszymi informacjami, zajrzyj do Kiosku Cyfrowego 4Life.

TODAY Show

Założyciele 4Life David i Bianca Lisonbee oraz Prezes i Dyrektor Naczelny firmy Steve Tew z żoną Shermą byli kilkakrotnie gośćmi programu telewizyjnego TODAY Show. Kliknij w dany rok, aby obejrzeć programy z roku 2007, 2010 i 2011.

PDR (Physicians’ Desk Reference)

4Life figuruje w Physicians’ Desk Reference – spisie leków i suplementów diety rozprowadzanym wśród ponad 500.000 lekarzy w Stanach Zjednoczonych.

Direct Selling News i Direct Selling News Europe

Jako jedna z czołowych firm sprzedaży bezpośredniej, 4Life pojawia się w dziesiątkach artykułów w najważniejszych czasopismach branżowych.

Inc. 500

Firma 4Life zajęła 15 miejsce na liście najszybciej rozwijających się prywatnych firm w Stanach Zjednoczonych czasopisma Inc.

Magazyn TotalHealth

Artykuł na temat produktu 4Life Transfer Factor® i związanych z nim innowacyjnych osiągnięć naukowych założyciela 4Life, Davida Lisonbee, trafił na okładkę magazynu.

Czasopismo Success from Home

W czasopiśmie zostały opisane historie sukcesu dystrybutorów 4Life, zwłaszcza Platynowych Międzynarodowych Diamentów; podkreśla się też zaangażowanie 4Life w prace badawczo-rozwojowe oraz inicjatywy społeczne.