• Ofertę prezentuje:
  • Yissel Fernandez
  • Kupuj po cenach hurtowych
  • Zaoszczędź ponad 20%
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 100€

Nowy członek Team 4Life

06.03.2022
Nowy członek Team 4Life
Salt Lake City, UT (21 stycznia 2022 r.) W dniu dzisiejszym zarząd 4Life poinformował, że Carlos Góngora, leworęczny bokser kategorii superśredniej, dołączył do Team 4Life – grona sportowców-ambasadorów marki 4Life.

Po wyjątkowych sukcesach w karierze amatorskiej i udziale w Igrzyskach Olimpijskich w 2008 roku w Pekinie i w 2012 roku w Londynie ekwadorski bokser Carlos Góngora przebojem wszedł do świata boksu zawodowego. W grudniu 2020 roku jako pierwszy reprezentant Ekwadoru zdobył tytuł mistrza świata międzynarodowej organizacji International Boxing Organization (IBO), wygrywając przez nokaut w kategorii superśredniej.

W kwietniu 2021 roku Góngora obronił tytuł, kończąc walkę kolejnym nokautem. W grudniu 2021 roku stracił tytuł mistrzowski IBO kategorii superśredniej na rzecz Lerrone’a Richardsa z Manchesteru w wyniku niejednogłośnej decyzji sędziów po 12 rundach walki.

Rich Decker, wiceprezes ds. rynków globalnych, mówi: „Góngora to światowej klasy bokser. Walka, którą przegrał, była niezwykle wyrównana. Od początku swojej kariery konsekwentnie pokazuje skuteczność i dominację na ringu. Jest jednym z najsłynniejszych bokserów w historii Ekwadoru. Jesteśmy dumni z faktu, że możemy włączyć go do grona ambasadorów marki 4Life”.

Góngora stosuje szeroką gamę produktów 4Life – jednym z jego ulubionych jest Pro-TF.

KLIKNIJ TUTAJ, aby zobaczyć wszystkich członków Team 4Life.

4Life – Immune System Company i pierwsza firma, która wprowadziła na rynek czynniki przekazu – ma biura na 25 rynkach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]