Team 4Life w Galerii Sław Sportu 2019-06-26
Team 4Life w Galerii Sław Sportu
Salt Lake City, Utah, USA (26 czerwca 2019 r.) Po wygraniu w dywizji podczas Arnold Sports Festival 2019 oraz zdobyciu medalu na Otwartych Mistrzostwach Świata w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Brady Stewart, członek Team 4Life, trafił do Galerii Sław Sportu McKendree University.

Do zespołu Team 4Life dołączył w 2011 r. Wyciskał wówczas na ławce 272 kg. Podczas tegorocznych zawodów Arnold Classic uzyskał wynik 372 kg, który zapewnił mu pierwszą lokatę. Z mistrzostw świata w Japonii wrócił z brązem i jest jedynym Amerykaninem, który zdobył jakikolwiek medal w jego kategorii wagowej.

Brady Stewart: „To jest dla mnie naprawdę niesamowity rok. Uwielbiam przyjmować PRO-TF, MusculoSkeletal Formula i Flex4Life. Mam wrażenie, że moje życie jest cudownym snem”.

Calvin Jolley, wiceprezes ds. komunikacji: „Brady to prawdziwy diament Team 4Life i jeden z naszych najbardziej utytułowanych sportowców. Najbardziej imponuje mi w nim nie tyle siła fizyczna, co siła ducha i szczodrość. Jest dla nas wszystkich wzorem do naśladowania”.

Firma 4Life ma przedstawicielstwa na 25 rynkach i współpracuje z globalną siecią niezależnych dystrybutorów oraz ich klientami.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]