Przywództwo polityczne 2020 2020-02-21
Przywództwo polityczne 2020
Salt Lake City, Utah (21 lutego 2020 r.) Podczas sesji ogólnej 63. Legislatury w 2020 r. kierownictwo 4Life promuje sektor suplementów diety w imieniu klientów, którzy korzystają z produktów z branży zdrowia i wellness na terenie Utah i całych Stanów Zjednoczonych.

W środę 19 lutego Danny Lee, Prezes i Dyrektor Naczelny 4Life, odwiedził Kapitol stanu Utah, aby wziąć udział w dwustronnym lunchu sponsorowanym przez Health Forum of Utah. Lunch z ustawodawcami odbył się w rotundzie.
Danny Lee: „Musimy w dalszym ciągu brać aktywny udział w dyskusjach, które kształtują nasz rynek. Jesteśmy to winni naszym klientom, którzy korzystają z produktów 4Life Transfer Factor już od ponad dwóch dekad”.

W ramach poszerzania współpracy politycznej amerykański kongresmen John Curtis (R-UT) i jego szef sztabu Corey Norman odwiedzili globalną centralę, aby odbyć spotkanie z założycielami 4 Life, Davidem i Bianką Lisonbee.

David Lisonbee: „Kongresmen Curtis jest ambasadorem branży zdrowia i wellness, a także wspaniałym przyjacielem 4Life w Kapitolu w Waszyngtonie. Wspiera nasze wysiłki na rzecz budowy silnego i dynamicznego rynku dla szerokiej gamy suplementów diety oferowanych przez naszą firmę. Goszczenie go to prawdziwa przyjemność”.

W spotkaniu z kongresmenem Curtisem uczestniczyli następujący członkowie kadry kierowniczej 4Life: Prezes i Dyrektor Naczelny Danny Lee, Dyrektor Finansowy Mark Ostler, Dyrektor Naukowy David Vollmer, Starszy Wiceprezes ds. Sprzedaży Trent Tenney, Starszy Wiceprezes ds. Operacyjnych Jeff Kalinin, Starszy Wiceprezes ds. Marketingu Brian Gill, Wiceprezes ds. Komunikacji Marketingowej Deborah Dixon oraz Wiceprezes ds. Komunikacji Korporacyjnej Calvin Jolley.

Firma 4Life ma przedstawicielstwa na 25 rynkach i współpracuje z globalną siecią niezależnych dystrybutorów oraz ich klientów.


Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]