Foundation 4Life wspiera Leben mit Behinderung Sozialeinrichtung gGmbH 2020-02-11
Foundation 4Life wspiera <em>Leben mit Behinderung Sozialeinrichtung gGmbH</em>
Hamburg, 11 lutego 2020 r. 4Life Research Germany GmbH ma przyjemność wesprzeć organ odpowiedzialny Leben mit Behinderung Sozialeinrichtung gGmbH stowarzyszenia Leben mit Behinderung Hamburg e.V. poprzez hojną darowiznę w ramach Foundation 4Life. W ten sposób chcemy umożliwić dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnościami udział w obozach letnich.

Do zarejestrowanego stowarzyszenia Leben mit Behinderung Hamburg e.V. przyłączyło się około 1500 rodzin osób z niepełnosprawnościami fizycznymi i psychicznymi. Stowarzyszenie wspiera te rodziny od 60 lat, doradzając oraz pomagając im i ich krewnym na indywidualnej ścieżce życia. Misją Leben mit Behinderung Hamburg e.V. jest wspieranie osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin w kształtowaniu własnej codzienności z uwzględnieniem osobistego rozwoju i holistycznego podejścia do życia.

Darowizna przekazana przez Foundation 4Life jest szczególnie istotna dla programu wyjazdów wakacyjnych prowadzonego przez organizację wspierającą. Od 1974 r. Fundacja oferuje obozy letnie dla dzieci i młodych osób z niepełnosprawnościami, które nie mogą podróżować samodzielnie. Co roku z ofert wyjazdów korzysta około 125 osób – dzieci, nastolatków i dorosłych, ponieważ stworzenie odpowiedniej oferty wakacyjnej wymaga olbrzymich zasobów. 4Life chce wesprzeć przewoźnika, firmę Leben mit Behinderung Sozialeinrichtung gGmbH, kwotą 4000,00 EUR.

„Zaangażowanie Leben mit Behinderung Hamburg e.V. jest wyjątkowe w swoim zakresie i bardzo się cieszymy, że możemy wspierać organizację obozów letnich” – mówi Gregor Koch, Kierownik ds. sprzedaży w Niemczech i Austrii, 4Life Research Germany GmbH. Rafael Fernández, Wiceprezes na Europę, 4Life Research Spain SLU, dodaje: „Uczestnicy świetnie się bawią, a w tym czasie ich rodzice i rodzeństwo mogą oderwać się od codziennych obowiązków i nabrać sił”.

Firma 4Life ma przedstawicielstwa na 25 rynkach i współpracuje z globalną siecią niezależnych dystrybutorów oraz ich klientów.


Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]