4Life nie spoczywa na laurach i organizuje w Barcelonie wyścig w ramach drugiego wyzwania Solidarity Race 2020-02-20
4Life nie spoczywa na laurach i organizuje w Barcelonie wyścig w ramach drugiego wyzwania Solidarity Race
Barcelona, 20 lutego 2020 r. W piątek 7 lutego odbył się pierwszy lokalny wyścig 4Life Solidarity Race w Barcelonie w Hiszpanii. Miał on na celu uczczenie osiągnięcia pierwszego wyzwania i celu akcji Solidarity Race w rekordowym czasie: przemierzyliśmy 8600 km, uzyskując 11 500 €, które pozwolą sfinansować cztery europejskie projekty Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Drugim powodem do świętowania było rozpoczęcie drugiego wyzwania Solidarity Race: pokonania 20 000 km i zebrania 2000 € na letnie wakacje dla grupy dziewczynek i chłopców z jednej z SOS Wiosek Dziecięcych w Europie.

W wyścigu w Barcelonie wzięło udział 25 osób, w tym dystrybutorzy i pracownicy 4Life. Na powitanie każdy uczestnik otrzymał koszulkę sportową zaprojektowaną specjalnie na wyścig Solidarity Race oraz wzniósł toast napojem Energy Go Stix Berry i koktajlem NutraStart o smaku waniliowym wymieszanym z bananami i czerwonymi owocami. Wyścig trwał 2 godziny — w ramach drugiego wyzwania Solidarity Race uczestnicy pokonali ponad 60 km.

W wydarzeniu wzięli udział między innymi dystrybutorzy o randze International Diamond: Zam Cifuentes, Olaf Pfannebecker i Zhor Bouchemla, oraz o randze Presidential Diamond: Audi Ibáñez, Susanna Bech, María Fernández i Vicente Val.

Wiceprezes 4Life na Europę, Rafael Fernández, powiedział: „Szerzenie wartości służby poprzez akcję Solidarity Race dało nam ogromnie dużo satysfakcji. Ta inicjatywa zjednoczyła całą europejską społeczność 4Life wokół wspólnego celu. Dziękuję wszystkim za jego realizację oraz za udział w akcji Solidarity Race organizowanej przez Foundation 4Life”.

Firma 4Life ma przedstawicielstwa na 25 rynkach i współpracuje z globalną siecią niezależnych dystrybutorów oraz ich klientów.


Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]