Ranking Global 100 organizacji Direct Selling News 2019-04-29
Ranking Global 100 organizacji <em>Direct Selling News</em>

Salt Lake City, Utah (29 kwietnia 2019 r.) Organizacja Direct Selling News (DSN) od dziesięciu lat publikuje ranking firm sprzedaży bezpośredniej z całego świata – Global 100. Tylko 24 firmom udało się trafić na tę listę każdego roku. Jedną z nich jest 4Life. W tym roku firma zajęła 43. pozycję.

Starszy wiceprezes magazynu SUCCESS Lauren Lawley-Head komentuje: „Doceniamy te 24 firmy, dzięki którym ranking Global 100 organizacji DSN ma obecny kształt, i gratulujemy wszystkim, które znalazły się na tegorocznej liście Global 100”.

David Lisonbee, założyciel i prezes zarządu, oraz Danny Lee, prezes i dyrektor generalny, dowiedzieli się o tym wyróżnieniu podczas pobytu na wyjeździe motywacyjnym Platinum Pinnacle/Gold Getaway w Irlandii.

Danny Lee: „Od dekady firma 4Life figuruje na liście Global 100 organizacji DSN. To potwierdzenie jej stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy jedną z 50 najlepszych na świecie firm w branży, dlatego nasi dystrybutorzy wzbudzają zaufanie, oferując nowym klientom produkty 4Life”.

David Lisonbee: „Dystrybutorzy 4Life nieprzerwanie odnoszą sukcesy. To im należy się ta nagroda, która odzwierciedla ich zaangażowanie w promowanie rozwiązań naukowych, osiągnięć i usług 4Life. Bianca i ja jesteśmy wdzięczni naszym dystrybutorom i pracownikom organizacji za ich wysiłek”.

Erik Patterson, wiceprezes na region Ameryki Północnej, oraz Calvin Jolley, wiceprezes ds. komunikacji korporacyjnej, byli na miejscu, aby odebrać nagrodę.

Firma 4Life ma przedstawicielstwa na 25 rynkach i współpracuje z globalną siecią niezależnych dystrybutorów oraz ich klientów.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research USA, LLC
[email protected]