Nowy Wiceprezes na Amerykę Północną 2019-04-04
Nowy Wiceprezes na Amerykę Północną
Salt Lake City, Utah, USA (4 kwietnia 2019 r.) – Danny Lee, Prezes i dyrektor generalny 4Life, ogłosił, że Erik Patterson obejmie stanowisko Wiceprezesa na Amerykę Północną.

Erik Patterson dołączył do 4Life w lipcu 2018 r. jako Dyrektor na region Azji Południowo-Wschodniej. Ma ponad 25 lat doświadczenia w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu międzynarodowego.

Erik Patterson: „Mam dużo doświadczenia w rozwoju biznesu na rynku USA. Na przestrzeni mojej kariery ta branża przyniosła mi wiele dobrego. Miałem okazję pracować w działach sprzedaży, rozwoju biznesu, marketingu i operacji. Zajmowałem stanowiska dyrektorskie, ale bywałem też niezależnym konsultantem. Czuję się zaszczycony i podekscytowany nowym stanowiskiem w 4Life”.

Nowy wiceprezes będzie odpowiadał za regiony USA, Meksyku, Karaibów i Ameryki Środkowej. Patterson urodził się w Chile, a hiszpański jest jego językiem ojczystym. Jako dziecko przeprowadził się do USA, gdzie szybko nauczył się angielskiego. Dysponuje dyplomem licencjata w dziedzinie tłumaczeń hiszpańskich oraz biznesu z Brigham Young University, a także dyplomem MBA z Westminster College.

Danny Lee: „Erik jest osobą pełną pasji i skromności. Doskonale odnajduje się w różnych obszarach. Jego umiejętności kierownicze i otwartość będą bezcenne podczas pracy nad rozwojem naszych największych rynków. To idealny moment, żeby wykorzystać okazję, jaką daje 4Life, zgodnie z wizją Davida i Bianki Lisonbee sprzed 20 lat”.

Więcej informacji:
Calvin Jolley
Wiceprezes ds. komunikacji
4Life Research USA, LLC
[email protected]