Spotkanie Świąteczne 2019 w Rydze 2020-01-21
Spotkanie Świąteczne 2019 w Rydze
Bałtyckie Spotkanie Świąteczne 2019 odbyło się w hotelu Park Inn by Radisson w Rydze w dniach 11–12 stycznia 2020 r. W wydarzeniu, zorganizowanym w celu wspólnego uczczenia sukcesu i osiągnięć biznesu 4Life, wzięło udział ponad 170 dystrybutorów z 12 europejskich krajów (Łotwa, Litwa, Czechy, Francja, Finlandia, Estonia, Rosja, Bułgaria, Ukraina, Wielka Brytania, Holandia i Białoruś).

Głównymi punktami programu były przemówienia motywacyjne dystrybutorów o randze Gold, szkolenia produktowe, panele dyskusyjne dotyczące roli kobiet w tym biznesie, projekt transformacji autorstwa trener fitness Rasy Vilkiene, najnowsze informacje firmowe oraz akcja filantropijna. Działania charytatywne obejmowały licytację kilku ilustracji 4Life wykonanych przez artystę. Udało się zebrać niemal 900 euro, które zostaną przekazane fundacji Foundation 4Life na cele konkretnych projektów europejskich związanych z poprawą życia dzieci wspieranych przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.

W trakcie wydarzenia nagrodzono także dystrybutorów, a wielu z nich opowiedziało wszystkim historię własnych osiągnięć.

Uczestnicy wysłuchali również kierownictwa firmy 4Life. Rafael Fernández, Wiceprezes 4Life Europe, opowiadał o rozwoju branży marketingu wielopoziomowego (MLM). Dinara Kakenova, koordynator ds. wydarzeń specjalnych, omówiła temat firmowych narzędzi i programów motywacyjnych służących do rozwijania działalności. Z kolei Eda Padua, menedżer ds. komunikacji i marketingu, podzieliła się wskazówkami, jak przyciągnąć potencjalnych klientów za pośrednictwem kanałów w mediach społecznościowych.

Rafael Fernández, Wiceprezes 4Life Europe: „4Life ma olbrzymi potencjał rozwoju w Europie. Podczas spotkania widać było, że dystrybutorzy z wielkim entuzjazmem chcą dzielić się produktami 4Life. Głęboko wierzę, że nowa fala energii i motywacji dystrybutorów może posłużyć jako nowy impuls dla utrzymania rozwoju liderów w regionie bałtyckim”.

W wydarzeniu uczestniczyli przodujący dystrybutorzy, w tym między innymi liderzy o randze Gold International Diamond: Maris Dreimanis z Łotwy, Tatiana Yachnaya z Bułgarii oraz Lyubov Alimova z Rosji.

Firma 4Life ma przedstawicielstwa na 25 rynkach i współpracuje z globalną siecią niezależnych dystrybutorów oraz ich klientów.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]