We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.
  • Ofertę prezentuje:
  • John Orellana
  • Kupuj po cenach hurtowych
  • Ponad 20% zniżki dla Ciebie!
  • Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach od 125 € lub więcej. Zapoznaj się z warunkami.

Foundation 4Life: Bądź jak Bianca

Foundation 4Life: Bądź jak Bianca
Kopiuj adres URL
Salt Lake City, UT (27 kwietnia 2024 r.) Tysiące osób zgromadziło się, aby uczcić pamięć Założycielki 4Life Bianki Lisonbee podczas Konwencji 4Life 2024: Vision.

Impreza charytatywna, zorganizowana we współpracy z Granite Education Foundation, odbyła się w Salt Palace w Salt Lake City. Pracownicy i Partnerzy 4Life z całego świata zrealizowali dwa projekty dla uczniów z Granite School District.

Uczestnicy przygotowali dwa tysiące zestawów z przekąskami na potrzeby Granite Education Foundation Food Assistance Program. Zestawy zawierały batonik proteinowy 4LifeTransform®, owocowe przekąski, batonik musli i karton soku. Zestawy będą rozprowadzane za pośrednictwem sieci kilkudziesięciu punktów wydawania żywności w okolicach Salt Lake Valley.

Niemal połowa uczniów z Granite School District kwalifikuje się do otrzymywania obiadów bezpłatnie lub w obniżonej cenie. Niedożywienie powoduje wiele trudności, które niekorzystnie wpływają na pamięć, uwagę i ogólne samopoczucie. Do tej pory fundacja wysłała do uczniów ponad 40 tysięcy zestawów z przekąskami.

Opiekun programów i kierownik wolontariuszy Granite Education Foundation Remi Prince mówi: „Te dwa tysiące zestawów zapewni wielu uczniom bardzo potrzebne wsparcie. Jesteśmy wdzięczni Foundation 4Life. Dziękujemy!”.

Po przygotowaniu zestawów z przekąskami uczestnicy przeszli do wiązania frędzli w 1500 kocach z polaru. Zużyto na ten cel około 1800 metrów materiału. Koce zostaną przekazane w formie świątecznego prezentu dla potrzebujących dzieci w ramach programu Granite Education Foundation Elementary Santa Sacks. Dla wielu z nich będzie to jedyny prezent, jaki otrzymają na gwiazdkę.

Współprzewodnicząca programu Elementary Santa Sacks Kathy Newton wyjaśnia: „Do każdego koca dodamy czapkę, rękawiczki, skarpety i materiały szkolne oraz tyle zabawek, ile tylko zdołamy zmieścić w świątecznej torbie prezentowej. Dziękujemy Foundation 4Life i wszystkim uczestnikom za udział w tym bardzo ważnym wydarzeniu”.

W imprezie wzięli udział Założyciel 4Life David Lisonbee oraz Prezes i Dyrektor Naczelny Danny Lee.

Jenna Lisonbee, Dyrektor Foundation 4Life: „To była wyjątkowa okazja do tego, by wspomóc potrzebujące dzieci w ramach rodziny 4Life”.

4Life – Immune System Company, pierwsza firma, która wprowadziła na rynek transfer factor – ma biura w kilkudziesięciu krajach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]