• Ofertę prezentuje:
  • Jana Žiakova
  • Kupuj po cenach hurtowych
  • Zaoszczędź ponad 20%
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 100€

Służba 4Life®

Służba innym leży u podstaw całej działalności 4Life. Równocześnie z dokonywaniem zmian we własnym życiu za sprawą znakomitych produktów 4Life i wyjątkowej szansy na sukces finansowy możesz odmieniać życie innych, niosąc im znacząca pomoc.

Naszym celem jest dokonywanie prawdziwych zmian w życiu dzieci i ich rodzin w krajach, w których firma 4 Life jest obecna na rynku. Nawiązywanie długofalowej współpracy z miejscowymi organizacjami pomocowymi i z rodzinami pozwala nam budować dziedzictwo służby, dzięki któremu dzieci potrzebujące pomocy stają się produktywnymi obywatelami swoich społeczności.

Koncentrujemy się na trzech podstawowych aspektach życia dziecka: odżywianiu, warunkach mieszkaniowych i edukacji. Dzięki wsparciu naszych partnerów i pracowników dla Fundacji 4Life® i dla naszego charytatywnego programu żywieniowego 4Life Fortify® możemy zaoferować dzieciom i ich rodzinom narzędzia niezbędne do samowystarczalnego życia, dzięki czemu następne pokolenia będą w stanie wyrwać się z błędnego koła ubóstwa.

.
„Nasze sukcesy i dorobek naukowy są znane na całym świecie. Dzięki temu nasze możliwości służenia innym są bezgraniczne”.

—Bianca Lisonbee
Założycielka

Foundation 4Life

Spadek Dzialania Charytatywnego

Służba innym to ważny element ogólnej misji 4Life. W 2006 r. firma 4Life sformalizowała swoje działania charytatywne tworząc Fundację 4Life mającą na celu budowanie życia ludzi, którym gorzej się powodzi. Naszą misją jest zaopatrzenie ludzi z krajów, w których 4Life prowadzi działalność w środki niezbędne do zapewnienia im samowystarczalności.

Twoje darowizny są pomocne

Ta skoncentrowana na dzieciach z całego świata organizacja 501(c)(3) wykorzystuje 100% otrzymywanych środków w celu zaopatrzenia młodych ludzi i ich rodzin w narzędzia, które mogą wyciągnąć ich z biedy. Staramy się dostrzec różnego rodzaju potrzeby społeczne i zaoferować stosowną pomoc, jednak większość środków przeznaczamy na inicjatywy związane z edukacją, gdyż umożliwiają one wprowadzanie zmian dla dobra przyszłych pokoleń.

Dowiedz się więcej

Fundacja 4Life działa dzięki wysiłkom całej organizacji – od dystrybutorów po kadrę kierowniczą. Jeżeli chcesz mieć pełniejszy obraz naszych projektów humanitarnych, odwiedź naszą stronę. Możesz nas również śledzić na portalach społecznościowych Facebook i Instagram.

4Life Fortify

O wiele więcej niż posiłek

W wielu miejscach świata rodzice przeznaczają część dziennych zarobków na to, żeby zapewnić dzieciom przynajmniej jeden porządny posiłek w ciągu dnia. Dieta o niskiej wartości odżywczej odbija się negatywnie na rozwoju fizycznym, społecznym i ekonomicznym dzieci aż do końca życia.

4Life Fortify to coś więcej niż paczka z jedzieniem. To kamizelka ratunkowa dla dziecka, dla lokalnej społeczności, dla całego społeczeństwa. 4Life Fortify nie tylko dostarcza dziecku energii, ale również wspiera jego zdrowie, żeby mogło chodzić do szkoły i z czasem stać się kimś pożytecznym dla swojej społeczności. Paczka zawiera ryż, soczewicę, fasolę, zestaw witamin i minerałów oraz 4Life Transfer Factor® Tri-Factor® Formula.

Rozwijaj swój biznes

4Life Fortify to produkt na sprzedaż, dzięki któremu partnerzy mogą pozytywnie wpływać na światowy kryzys żywnościowy. Partnerzy mogą kupować i przekazywać 4Life Fortify na cele charytatywne. W ten sposób równoczesnie budują życie dzieci i swój własny biznes. Każda paczka to 25 Life Points (LP) w programie wynagrodzeń Life Rewards Plan.

Zaangażuj się

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej światowej akcji charytatywnej i o tym, w jaki sposób możesz wziąć udział w zwalczaniu niedożywienia i biedy, odwiedź stronę 4lifefortify.com.

*4Life Research® oferuje rekompensatę za zakup, przekazywanie na cele charytatywne i promowanie paczek żywnościowych 4Life Fortify. Cena paczki zawiera prowizję i pozwala partnerom zainwestować czas i środki w celu zachęcenia innych do zaangażowania się w działalność pomocową prowadzoną przez 4Life. 4Life Fortify to produkt stworzony i wspierany przez 4Life Research – firmę umożliwiającą przekazywanie zakupionych paczek żywnościowych 4Life Fortify organizacjom pozarządowym w rodzaju Feed The Children. Współpracujące z firmą organizacje charytatywne bezpłatnie dostarczają 4Life Fortify dzieciom będącym w potrzebie.

Join Us

Przystępując do współpracy z 4Life masz możliwość służenia innym na kilka różnych sposobów.

Automatyczne zamówienia na rzecz Fundacji 4Life

Przekaż 5 USD miesięcznie za pośrednictwem automatycznie odnawianych zamówień.

Darowizna z czeku z prowizjami

Przekaż część swojego comiesięcznego czeku z prowizjami na Fundacjię 4Life.

Jednorazowa darowizna

Dodaj do swojego zamówienia wybraną przez siebie kwotę na rzecz Fundacji 4Life.

4Life Fortify

Daj dziecku możliwość zjedzenia ciepłego posiłku.

Program uznaniowy Światła 4Life

Program Światła 4Life jest wyrazem uznania dla wyjątkowych osiągniąć naszych partnerów w służbie innym..

Z całego serca

Nagroda ta przyznawana jest partnerom, którzy wyróżniają sią w swoich lokalnych i globalnych społecznościach działalnością w służbie innym i którzy szczerze biorą sobie do serca misję 4Life, uczestnicząc w niej poprzez charytatywne akty życzliwosci.

Latarnia nadziei

Nagrodę tę otrzymują dystrybutorzy, którzy dokonali darowizny na rzecz Fundacji 4Life lub 4Life Fortify o minimalnej łącznej kwocie 5.000 USD.

Promyk słońca

Nagrodę tę otrzymują dystrybutorzy, którzy dokonali darowizny na rzecz Fundacji 4Life lub 4Life Fortify o łącznej kwocie od 3.000 do 4.999 USD.

Światło 4Life

Nagrodę tę otrzymują dystrybutorzy, którzy dokonali darowizny na rzecz Fundacji 4Life lub 4Life Fortify o łącznej kwocie od 100 do 2.999 USD.

Nagroda Z całego serca

„Odczuwam wielki szacunek dla José Luisa i Mari,” powiedział Diament Armando Trejo. „Są oni źródłem inspiracji. Te specjalne dusze przyczyniają się do wzrostu i rozwoju społeczności poprzez swoją fundację Ministerio Cree-Ser oraz Foundation 4Life. Kochamy ich za pomoc, którą niosą innym, zaangażowanie i za to, że są dla innych przykładem wiary i oddania”.

José Luis i María Martínez
Złote Międzynarodowe Diamenty 4Life
Republika Dominikany
Zdobywcy Nagrody Z Całego Serca (At the Heart of It) 2016

"Moim prawdziwym powołaniem jest pomaganie innym. Jestem przekonana, że wszyscy możemy wspólnie pracować i pomagać innym ludziom, przyczyniając się do pozytywnych zmian w lokalnych społecznościach i na świecie”.

Benito García Míguez
Diament Prezydencki
Hiszpania
Zdobywczyni nagrody Z całego serca w 2015 r.

„Kiedy zaczęłam współpracować z 4Life, wiedziałam że nawet małe rzeczy można robić z wielką miłością. Nazywam to nagrodą na przyszłość. Kiedy otrzymuję jakieś błogosławieństwo, dzielę się nim z innymi”.

Haffi Yenti Salim
Diament Międzynarodowy
Singapur
Zdobywczyni nagrody Z całego serca w 2013 r.

„Głęgooko wierzę, że powinnam odpłacać się światu za to co otrzymuję, stąd też moje podróże są projektami na rzecz lokalnych społeczności. Jestem przekonana, że łącząc nasze serca będziemy w stanie uratować te dzieci i naszą wspólną przyszłość."

Janice Skeen
Diament Międzynarodowy
Ohio, Stany Zjednoczone
Zdobywczyni nagrody Z całego serca w 2012 r.

„Życie każdego z nas doznało odmiany, odkąd zaczęliśmy pomagać innym. Posiadanie wspólnego celu, jakim jest niesienie pomocy innym związało nas jako zespół”.

Oyunmaa Banzragch
Złote Międzynarodowe Diamenty 4Life
Mongolia
Zdobywczyni nagrody Z całego serca w 2012 r.