We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.
  • Ofertę prezentuje:
  • Hardi
  • Kupuj po cenach hurtowych
  • Ponad 20% zniżki dla Ciebie!
  • Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach od 125 € lub więcej. Zapoznaj się z warunkami.

Nowy Starszy wiceprezes ds. łańcucha dostaw odpowiadający za jakość i usługi analityczne

Nowy Starszy wiceprezes ds. łańcucha dostaw odpowiadający za jakość i usługi analityczne
Kopiuj adres URL
Salt Lake City, UT (14 lutego 2024 r.) Firma 4Life niedawno mianowała Steve'a Pedersona na Starszego wiceprezesa ds. łańcucha dostaw odpowiadającego za jakość i usługi analityczne.

Od chwili dołączenia do 4Life w 2020 roku Pederson opracowywał i doskonalił firmowy system zarządzania jakością. Obecnie system ten oferuje funkcje takie jak kontrola jakości produktów, zapewnianie zgodności z przepisami, kryteria certyfikacji produktów, wdrażanie systemów kontroli jakości, kwalifikacja dostawców w oparciu o audyty i ocenę wyników, a także usługi laboratoryjne i analityczne.

Pederson jest certyfikowanym inżynierem jakości licencjonowanym przez American Society for Quality. Posiada poświadczenie kwalifikacji specjalisty w zakresie normy Safe Quality Foods (SQF) – wyróżnienie branżowe przyznawane osobom, które badają i zapewniają bezpieczeństwo żywności w produkcji. Ma dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie suplementów i nutraceutyków.

Pederson służył w United States Marine Corps i uzyskał stopień majora. Uczestniczył w wielu operacjach wspomagających zwalczanie terroryzmu i piractwa. Ponadto był adiunktem instytutu marynarki wojennej i wykładowcą University of Arizona.

Uzyskał tytuł licencjata w zakresie ochrony środowiska na California State University w San Bernardino oraz tytuł magistra w tej samej dziedzinie na University of Arizona w Tucson.

4Life – Immune System Company, pierwsza firma, która wprowadziła na rynek transfer factor – ma biura w kilkudziesięciu krajach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]