We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.
  • Ofertę prezentuje:
  • Hardi
  • Kupuj po cenach hurtowych
  • Ponad 20% zniżki dla Ciebie!
  • Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach od 125 € lub więcej. Zapoznaj się z warunkami.

4Life uczestniczy w dorocznym spotkaniu Hiszpańskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej

4Life uczestniczy w dorocznym spotkaniu Hiszpańskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej
Kopiuj adres URL
Salt Lake City, UT (27 grudnia 2023 r.) W listopadzie przedstawiciele hiszpańskiego oddziału 4Life wzięli udział w piątym spotkaniu Hiszpańskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (AVD). Występując w roli partnera i członka Zarządu, Rafael Fernandez, Wiceprezes 4Life na Europę, uczestniczył z ramienia firmy w webinarium skierowanym do Partnerów. Podczas webinarium przeanalizowano najważniejsze trendy i wskaźniki w branży sprzedaży bezpośredniej, dostarczając kompleksowych informacji na temat przedsiębiorczości w tym sektorze.

Wydarzenie zatytułowane „Przedsiębiorczość w branży sprzedaży bezpośredniej” było poświęcone omówieniu charakterystycznych cech firm i przedsiębiorców prowadzących działalność w sektorze sprzedaży bezpośredniej i zapewniło uczestnikom ważną przestrzeń do wymiany pomysłów oraz refleksji.

Debatę wzbogacili znani członkowie zarządu AVD oraz Krajowej Federacji Związków Samozatrudnionych (ATA), a także sławne osobistości ze środowisk naukowych i biznesowych, prezentując cenne spostrzeżenia na temat teraźniejszości i przyszłości sprzedaży bezpośredniej oraz dzieląc się swoimi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej w Hiszpanii.

Organizacja tej konferencji nabiera szczególnego znaczenia w kontekście ostatnich raportów IPSOS na temat przedsiębiorczości w branży sprzedaży bezpośredniej, które dostarczyły konkretnych danych potwierdzających rozwój i silną pozycję tego sektora w kraju. Jedną z najbardziej istotnych informacji wynikających z raportów jest fakt, że Hiszpania zajmuje piątą pozycję w Unii Europejskiej i generuje najwyższy dochód ze sprzedaży bezpośredniej.

Analogicznie z opracowanego przez organizację WFDSA globalnego rocznego raportu statystycznego na temat sprzedaży bezpośredniej wynika, że branża ta wygenerowała w 2022 roku w Hiszpanii ponad 688 mln euro, a zgodnie z danymi hiszpańskiego narodowego urzędu statystycznego (INE) 77% działających w niej przedsiębiorców jest zadowolonych lub bardzo zadowolonych z prowadzonej działalności. W Hiszpanii 94% partnerów w branży sprzedaży bezpośredniej utożsamia się z marką, którą reprezentują, a 53% z nich ma ponad cztery lata doświadczenia.

To spotkanie oraz zaprezentowane w jego trakcie dane podkreślają zaangażowanie firmy 4Life na rzecz rozwoju i promocji branży sprzedaży bezpośredniej.

4Life – The Immune System Company, pierwsza firma, która wprowadziła na rynek 4Life Transfer Factor – ma biura w kilkudziesięciu krajach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]