• Ofertę prezentuje:
  • Derek Litchfield
  • Associate
  • 9731262
  • Kupuj po cenach hurtowych
  • Zaoszczędź ponad 20%
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 100€
Nowy członek Zespołu 4Life 2020-07-13
Nowy członek Zespołu 4Life
Salt Lake City, Utah (13 lipca 2020 r.) Firma 4Life desygnowała dzisiaj Ivana Domingueza na nowego członka zespołu Team 4Life. Team 4Life to elitarna grupa sportowców, którzy stosują suplementy diety 4Life i są ambasadorami naszych marek.

W skład zespołu Team 4Life wchodzą obecnie osoby z 12 krajów. Dominguez jest pierwszym sportowcem Team 4Life z Kuby. Dla kibiców kolarstwa na całym świecie Dominguez jest znany pod pseudonimem Kubański pocisk. Dominguez: „Ten pseudonim otrzymałem w 2001 roku. Szczerze mówiąc, nie podobał mi się, jednak kibice bardzo go polubili, a do tego promowali go dziennikarze sportowi, więc przylgnął do mnie na dobre!”

Gdy pytamy go, które osiągnięcia sportowe uważa za swoje największe dokonania, wymienia zwycięstwo w pierwszym etapie wyścigu Tour de Georgia, zdobycie pierwszego miejsca w Mistrzostwach Nowego Jorku w Kolarstwie, zdobycie pierwszego miejsca w wyścigu CSC Invitational oraz zwycięstwo w 7 etapie Tour of California.

Dominguez: „Będąc dzieckiem, chciałem być sportowcem, ponieważ najlepsi kubańscy sportowcy mogli podróżować po całym świecie!” Po zwycięstwie w Mistrzostwach Kuby w Kolarstwie w 1997 roku Dominguez również rozpoczął swoje tournée po całym globie.

Podczas treningu obejmującego pływanie, bieganie i jazdę na rowerze Dominguez spala nawet 7500 kalorii dziennie. Produkty 4Life stanowią integralną część jego programu treningowego. Dominguez: „Moje ulubione produkty to Renuvo i Glutamine Prime. I jeśli mam być zupełnie szczery, uwielbiam stosować Krem nawilżający 4Life äKwä RainBurst!”.

Po 2010 roku Dominguez zakończył zawodową karierę kolarską. Od tego czasu jest zawodowym triatlonistą.

Firma 4Life ma przedstawicielstwa na 25 rynkach i współpracuje z globalną siecią niezależnych dystrybutorów oraz ich klientów.


Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]