Zebranie Dyrektorów Generalnych 2017 2017-12-01
Zebranie Dyrektorów Generalnych 2017
Salt Lake City, Utah (1 grudnia 2017) Coroczne spotkanie Dyrektorów Generalnych 2017 zaczęło się wczoraj w Głównej Siedzibie firmy 4Life. Wiceprezesi i dyrektorzy generalni z 24 biur 4Life wzięło udział w tym wydarzeniu.

Prezes i Dyrektor Generalny Danny Lee podkreślił, jak ważna jest odpowiedzialność, wyniki oparte na danych i wsparcie dystrybutora. „Mimo tego, że czasami nasze wyzwania są osobiste, wszyscy mamy te same cele: wspierać działania rekrutacyjne, utrzymać bezpieczeństwo poprzez wyższe oferty i zapewnić wrażenie doskonałości, które możne być powielone przez wszystkich tych, którzy pragną rozwinąć biznes z 4Life lub korzystać z produktów 4Life jako konsument”.

To zebranie jest okazją dla międzynarodowych pracowników na spotkanie z innymi dyrektorami, ustalić strategie i podzielić się wiedzą. Tegoroczne zebranie skupiło się też na procesie rekrutacji i sprzedaży, dobrych praktykach w zarządzaniu relacjami i komunikacją oraz przeglądzie inicjatyw marketingowych na rok 2018.

Jako światowy lider w sprzedaży bezpośredniej i odżywianiu, przedstawiciele korporacyjni 4Life uzależniają swój sukces od solidnych relacji nawiązanych z dystrybutorami.

Wydarzenia towarzyskie tegorocznej konferencji to: mecz koszykówki drużyny Utah Jazz, kolacja w domu Założycieli 4Life Davida i Bianci Lisonbee oraz obchody świąt 4Life w Thanksgiving Point.

W zebraniu wzięli też udział Założyciele 4Life David i Bianca Lisonbee, Wiceprezes Zarządu Steve Tew, Dyrektor Generalny ds. Finansów Mark Ostler, Dyrektor Generalny ds. Naukowych dr David Vollmer, Starszy Wiceprezes ds. Międzynarodowych Jeff Kalinin oraz Starszy Wiceprezes ds. Sprzedaży Światowej Trent Tenney.

Biura 4Life na 24 rynkach wspierają globalną sieć niezależnych dystrybutorów i ich klientów.

Więcej informacji:
Calvin Jolley
Wiceprezes ds. Komunikacji
4Life Research USA, LLC
[email protected]