Zawodowa kajakarka dołącza do Team 4Life

09.02.2022
Zawodowa kajakarka dołącza do Team 4Life
Salt Lake City, UT (28 stycznia 2022 r.) W dniu dzisiejszym kierownictwo 4Life włączyło do Team 4Life – grona sportowców, ambasadorów marki 4Life – Estefaníę Fernández González.

Fernández pochodzi z hiszpańskiej Méridy i trenuje w Sewilli oraz Madrycie. Od 2014 roku startuje w międzynarodowych zawodach i w tym samym roku zdobyła brązowy medal podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy na Słowacji. Cztery lata później, w 2018 roku sięgnęła po złoto podczas Mistrzostw Hiszpanii, a w 2019 roku dwukrotnie stanęła na najwyższym stopniu podium w konkurencjach na 2000 i 5000 metrów.

Jako mistrzyni Hiszpanii w kajakarstwie i europejska ambasadorka naszej marki Fernández jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się swoimi wrażeniami związanymi z 4Life. Do jej ulubionych produktów należą 4Life Transfer Factor Plus Tri-Factor Formula, 4LifeTransform Woman, Pro-TF oraz RioVida.

Jednym z największym osiągnięć Fernández w 2021 roku było zdobycie tytułu Najlepszej sportsmenki podczas gali Extremadura Sports Awards. Fernández występuje również w telewizji, audycjach regionalnych i krajowych stacji radiowych i cieszy się dużą przychylnością mediów.

Fernández mówi: „Moim celem jest promowanie wartości, wolności i godności sportowców wszędzie, gdzie to możliwe. Dołączenie do Team 4Life to dla mnie prawdziwy zaszczyt. Każdy z nas musi codziennie dążyć do realizacji swoich marzeń”.

Obecnie jej celem jest zakwalifikowanie się na Letnie Igrzyska Olimpijskie 2024, które odbędą się w Paryżu.

Fernández mówi: „Wielkie marzenia wymagają wielkich poświęceń”.

4Life – Immune System Company i pierwsza firma, która wprowadziła na rynek czynniki przekazu – ma biura na 25 rynkach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]