Założyciele firmy 4Life wystąpili w kanale ABC 4 Utah 2018-01-11
Założyciele firmy 4Life wystąpili w kanale ABC 4 Utah
Salt Lake City, UT (11 stycznia 2018) 10 stycznia Założyciele firmy 4Life, David i Bianca Lisonbee wystąpili w kanale ABC 4 Utah, aby opowiedzieć o pomocy, którą Foundation 4Life® wysłała ofiarom huraganu Maria w Portoryko.

W ostatnich dniach Państwo Lisonbee i inni dyrektorzy 4Life podarowali ponad 2000 zabawek z okazji Święta Trzech Króli. Pracownicy Głównej Siedziby 4Life w Utah kupili i podarowali zabawki. Było to możliwe dzięki kampanii zorganizowanej przez fundację Foundation 4Life po tym jak huragan 4 kategorii zdewastował wyspę.

Odnosząc się do wydarzenia związanego z obchodami Święta Trzech Króli, David powiedział: „Był to jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu - widzieć uśmiech na buziach tych dzieci było naprawdę cudowne”.

Oprócz zabawek fundacja Foundation 4Life wysłała cztery samoloty, przekazała ponad 25000 funtów na zakup materiałów pierwszej potrzeby i przekazała ponad 500000 $ w gotówce i w postaci produktów, aby pomóc ofiarom. Po tym jak pomoc dotarła na wyspę materiały zostały przewiezione ciężarówkami do czterech centrów dystrybucyjnych 4Life.

Bianca powiedziała: „Potrzebne były pilnie podstawowe materiały pomocy: artykuły higieniczne, żywność i woda pitna. My otwarliśmy nasze własne punkty dystrybucyjne z dostępem do generatora, wody pitnej oraz oferujące pomoc i wsparcie”.

Firma 4Life ma długą historię w Portoryko. Od roku 2000 niezależni dystrybutorzy stworzyli na wyspie dynamiczną sieć.

Bianca powiedziała: „Czujemy, jakby byli częścią naszej rodziny. W chwilach, gdy ofiary cierpiały i nie mogłam nic zrobić, pracownicy naszej firmy na całym świecie szybko odpowiedzieli”.

Zobacz tutaj filmik z wizytą Davida i Bianci w kanale ABC 4 Utah.

Biura 4Life na 24 rynkach wspierają globalną sieć niezależnych dystrybutorów i ich klientów. Foundation 4Life tworzy dziedzictwo pomocy wspierając trwałe i zrównoważone partnerstwo z rodzinami i społecznościami na całym świecie.

Więcej informacji:
Calvin Jolley
Wiceprezez ds. Komunikacji
4Life Research USA, LLC
[email protected]