We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.

Zakłady produkcyjne 4Life otrzymują certyfikat NSF

10.08.2021
Zakłady produkcyjne 4Life otrzymują certyfikat NSF

Salt Lake City, Utah (10 sierpnia 2021 r.) Zakłady produkcyjne 4Life w Sandy i Vineyard w stanie Utah pozytywnie przeszły w ostatnim czasie audyt i otrzymały ocenę A bez odnotowanych jakichkolwiek niezgodności.

Zakłady produkcyjne zajmujące się wytwarzaniem, pakowaniem i dystrybucją suplementów diety muszą być zarejestrowane w amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration – FDA) jako zakłady przetwórstwa żywności. Zakłady produkcyjne 4Life przestrzegają standardów wymienionych w tytule 21, części 111 Kodeksu Przepisów Federalnych Stanów Zjednoczonych (Code of Federal Regulations), które określają obowiązujące dobre praktyki produkcyjne (current Good Manufacturing Practice — cGMP).

Aby zapewnić przestrzeganie praktyk cGMP, firma 4Life podpisała umowę z NSF International, niezależną zewnętrzną jednostką certyfikującą. NSF International prowadzi audyty w zakresie procedur, programów, zakładów i terenów, na których są one położone, wyposażenia, praktyk dotyczących dokumentacji, standardów higieny oraz działalności laboratoryjnej.

Do uzyskania oceny A przyczyniło się wielu pracowników 4Life, w tym następujące osoby: Dyrektor zapewniania jakości Ana Davis, Dyrektor kontroli jakości Javier Medina, Starszy Dyrektor logistyki Jarrod Parry, Menedżer ds. kontroli jakości dokumentacji Christian Griffin, Menedżer ds. jakości Nestor Morales, dyrektor zakładu Phil Simonsen, dyrektor zakładu Curtis Adams i kierownik produkcji Allen Vance.

Wiceprezes ds. jakości Steve Pederson mówi: „Osiągnięcie takiego poziomu zgodności nie jest łatwe. To zasługa ciężkiej pracy wielu osób z naszej organizacji na przestrzeni roku, w tym kierownictwa, menedżerów i innych pracowników. Wiele firm twierdzi, że przykłada dużą wagę do jakości. My nie poprzestajemy na mówieniu: pokazujemy, że to robimy. Uzyskany certyfikat potwierdza nie tylko zgodność z przepisami, ale także nasze zaangażowanie na rzecz naszej marki, naszych Partnerów i konsumentów”.

4Life – Immune System Company™ i pierwsza firma, która wprowadziła na rynek czynniki przekazu – ma biura na 25 rynkach i obsługuje klientów z całego świata.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Calvin Jolley
Wiceprezes ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]