Trzy nagrody dla 4Life w 2020 roku 2020-10-05
Trzy nagrody dla 4Life w 2020 roku
Salt Lake City, Utah (5 października 2020 r.) Od początku 2020 roku 4Life wiedzie prym w dziedzinie badań i publikacji naukowych, rozwoju produktów oraz najlepszych w swojej klasie praktyk produkcyjnych. Jak dotąd w 2020 roku firma została już wyróżniona przez trzy niezależne jury konkursowe.

W pierwszych miesiącach tego roku magazyn LUXLife drugi rok z rzędu przyznał produktom 4Life tytuł Najlepszych Suplementów Diety Wspomagających Układ Odpornościowy w USA. Jurorzy wyróżnili również firmę 4Life jako Producenta Suplementów Diety Roku w stanie Utah.

Następnie podczas gali American Business Awards, w ramach której przyznawane są nagrody Stevie Award, zaprezentowano 4Life Transfer Factor Collagen. Po przeprowadzeniu głosowania okazało się, że ten bestsellerowy suplement 4Life zdobył nagrodę publiczności People’s Choice Stevie Award za najlepszy nowy produkt w kategorii Pielęgnacja skóry i przeciwdziałanie starzeniu się.

W ostatnim czasie zespół kierowniczy Raphaela Fernandeza z Barcelony ogłosił, że firma 4Life po raz pierwszy otrzymała nagrodę Monde Selection Silver Award organizacji International Quality Institute. International Quality Institute został założony w 1961 roku i od tego czasu jest uznawany za jeden z najbardziej rygorystycznych niezależnych instytutów badających jakość produktów w Europie. Oceny naukowe przeprowadzane przez jurorów obejmują metodologie opracowane na podstawie norm ISO (popularnych norm międzynarodowych), badanie składników i etykiet oraz różne branżowe najlepsze praktyki oparte na europejskich dyrektywach i rozporządzeniach.

Firma 4Life ma przedstawicielstwa na 25 rynkach i współpracuje z globalną siecią niezależnych dystrybutorów oraz ich klientów.


Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]