Team 4Life Member Attempts World Record 2018-03-05
Team 4Life Member Attempts World Record
Salt Lake City, Utah (5 marca 2018) Członek Team 4Life Brady Stewart podjął próbę pobicia światowego rekordu polegającego na podniesieniu prawie 363 kg podczas obchodów trzydziestej rocznicy Festiwalu Arnold Sports 2018, które miały miejsce w Columbus, Ohio.

Kiedy dołączył do Team 4Life w roku 2011, Stewart był elitarnym sportowcem, który podnosił nawet 270 kg. W ostatnich latach udało mu się przebić własny rekord o 90 kg i stać się jednym z najsilniejszych sportowców w swojej dyscyplinie.

Brady został czterokrotnie Mistrzem Stanów Zjednoczonych i trzykrotnie Mistrzem Ameryki Północnej, zdobywając trzeci tytuł North American Championship w zeszłym roku podczas zawodów w Hamilton, Ontario, w Kanadzie, gdzie udało mu się podnieść 356,5 kg.

Wiceprezes ds. Komunikacji Calvin Jolley powiedział: „Wspieraliśmy Brady’ego w jego zwycięstwach i porażkach. Podczas niedawnego festiwalu był bardzo bliski pobicia światowego rekordu podnosząc ponad 360 kg przy pierwszym podejściu, ale ostatecznie nie udało się. Przez te wszystkie lata Brady pokazał mi, że sukcesu nie można określić poprzez jedną próbę podniesienia ciężaru, ale poprzez proces rozwoju siły. On jest mistrzem świata. Rekord jest tam dalej, aby on mógł go pobić”.

Festiwal Arnold Sports, prezentujący 14 sportów olimpijskich i w sumie ponad 75 sportów i związanych z nimi imprez, jest największym na świecie pokazem sprawności fizycznej poprzez liczne dyscypliny. Ponad 200 000 widzów zgromadziło się, aby podziwiać około 20 000 sportowców biorących udział w zawodach z takich jak dyscyplin jak: podnoszenie ciężarów, animacja sportowa, twirling, boks, gimnastyka, ping-pong oraz strzelanie z łuku. Jednym z najważniejszych momentów imprezy były zawody kulturystyczne, które na początku, kiedy powstał w roku 1989 festiwal Arnold Classic, były jedynym wydarzeniem sportowym.

Stewart powiedział: „Sportowcy, tak jak dystrybutorzy 4Life, podejmują ryzyko. Nie mamy małych celów. Staramy się. Wzrastamy. Suplementy diety, które spożywam to 4Life Transfer Factor Plus, PRO-TF i Energy Go Stix”.

Biura 4Life na 24 rynkach wspierają globalną sieć niezależnych dystrybutorów i ich klientów.

Więcej informacji:
Calvin Jolley
Wiceprezes ds. Komunikacji
4Life Research USA, LLC
[email protected]