Szkolenie z zakresu przywództwa Ignite może odbyć się w Twoim mieście! 2019-08-13
Szkolenie z zakresu przywództwa <em>Ignite</em> może odbyć się w Twoim mieście!

Od maja liderzy biznesu 4Life w Europie uczestniczą w pierwszych seminariach w ramach Szkolenia z zakresu przywództwa Ignite w Wilnie (Litwa), Zurychu (Szwajcaria), Londynie (Wielka Brytania) i Madrycie (Hiszpania) – i ma to zauważalny pozytywny wpływ na ich działalność.

Szkolenie trwa cały dzień i jest podzielone na dwie sesje. Podczas Szkolenia z zakresu przywództwa Ignite poznasz historię firmy i wprowadzane z roku na rok naukowe innowacje, które ją wyróżniają, a także jedyny w swoim rodzaju Plan Wynagrodzeń. Nasza specjalistka od dietetyki, Vanessa León, zaprezentuje uczestnikom wszystkie wyjątkowe składniki Produktów 4Life oraz wyjaśni, jak je łączyć. Dowiesz się również, jak wdrażać strategie wzrostu w oparciu o Builder Bonus, a także jak promować go w swoim zespole, aby zbudować solidne struktury. Zaplanowaliśmy też liczne wydarzenia towarzyszące: loterię charytatywną zorganizowaną we współpracy z Foundation 4Life™, potwierdzenie nowych kwalifikacji, panel dyskusyjny i wiele innych.

Skoncentrujemy się na trzech filarach wzrostu: sponsoringu, wielkości i utrzymaniu. Uczestnicy będą mogli określić własne cele i wziąć udział w ekskluzywnym brunchu z liderami biznesu.

4Life rozwija swoją pozycję w branży marketingu wielopoziomowego od ponad 20 lat. Zależy Ci na rozwoju Twojego biznesu? Skontaktuj się z lokalnym liderem rynku, aby uzyskać więcej informacji i zorganizować Szkolenie z zakresu przywództwa Ignite w swoim mieście:

Alexei Bravo, Kierownik ds. sprzedaży, Hiszpania i Portugalia
Gregor Koch, Kierownik ds. sprzedaży, Niemcy i Austria
Cindy Leduc, Koordynator ds. relacji z dystrybutorami, Europa Północna
Salvatore Sacca, Kierownik ds. sprzedaży, Włochy
Dinara Kakenova, Koordynator ds. dystrybutorów i wydarzeń specjalnych