Nowy Starszy Wiceprezes ds. Marketingu 2018-02-13
Nowy Starszy Wiceprezes ds. Marketingu
Salt Lake City, Utah (13 lutego 2018), Prezes i Dyrektor Naczelny Danny Lee mianował Briana Gilla na stanowisko nowego Starszego Wiceprezesa ds. Marketingu. Gill posiada 18-letnie doświadczenie w dziedzinie marketingu i rozwoju zespołowego i wniósł istotny wkład do zespołu kierowniczego. Jako Starszy Wiceprezes ds. Marketingu Brian będzie wspierał strategiczne cele firmy, odkryje nowe formy innowacji poprzez produkty i przy użyciu narzędzi najwyższej jakości, dostarczy ważne i odpowiednie informacje oraz stworzy wyjątkowy wizerunek marki.

Danny Lee powiedział: „Tak samo jak nasi założyciele, wierzę, że dane osoby pojawiają się w firmie 4Life w idealnym momencie i z dobrego powodu. Brian pojawił się wśród nas wnosząc swoje duże doświadczenie marketingowe przede wszystkim w branży sprzedaży bezpośredniej. Jest to wspaniały nabytek dla kadry kierowniczej”.

Przed przyłączeniem się do 4Life Gill pracował na stanowisku Wiceprezesa ds. Marketingu w nowo powstałej firmie z branży sprzedaży bezpośredniej, w której odegrał decydującą rolę w rozwoju marki od samego początku i premierze rynkowej sześciu produktów w pierwszym roku. Jeszcze wcześniej zarządzał marketingiem, zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży e-commerce, wdrażając komunikację reklamową i kampanie promocyjne, które zwróciły uwagę konsumentów i wygenerowały dla firmy duże zyski.

Podczas swojej kariery zawodowej Gill udoskonalił swoje zdolności marketingowe w zakresie produktów żywieniowych, ziołowych, kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry.

Brian Gill powiedział: „Jestem wdzięczny, że mogę pracować w branży, o kulturze i produktach stworzonych po to, aby pomagać ludziom w prowadzeniu lepszego stylu życia. Jestem dumny, że pracuję dla organizacji, której mottem jest: Razem Budujemy Życie, poprzez naukę, sukces i pomoc innym”.

Gill ukończył studia wyższe w zakresie Prawa Międzynarodowego i Dyplomacji na uniwersytecie Brigham Young University oraz studia podyplomowe typu Master na Uniwersytecie Stanowym w Utah (Utah State University). Otrzymał też certyfikat zawodowy w zakresie Komunikacji i Marketingu wydany przez Uniwersytet w Utah (University of Utah). Jego hobby to: zdrowie, odżywianie, gra w racquetball, teatr, muzyka, lektura, pisanie, piesze wycieczki i czas spędzony z rodziną.

Biura 4Life na 24 rynkach wspierają globalną sieć niezależnych dystrybutorów i ich klientów.

Więcej informacji:
Calvin Jolley
Wiceprezes ds. Komunikacji
4Life Research USA, LLC
[email protected]