We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.

Nowy członek Team 4Life

Nowy członek Team 4Life
Kopiuj adres URL
Salt Lake City, UT (21 stycznia 2022 r.) W dniu dzisiejszym zarząd 4Life poinformował, że Carlos Góngora, leworęczny bokser kategorii superśredniej, dołączył do Team 4Life – grona sportowców-ambasadorów marki 4Life.

Po wyjątkowych sukcesach w karierze amatorskiej i udziale w Igrzyskach Olimpijskich w 2008 roku w Pekinie i w 2012 roku w Londynie ekwadorski bokser Carlos Góngora przebojem wszedł do świata boksu zawodowego. W grudniu 2020 roku jako pierwszy reprezentant Ekwadoru zdobył tytuł mistrza świata międzynarodowej organizacji International Boxing Organization (IBO), wygrywając przez nokaut w kategorii superśredniej.

W kwietniu 2021 roku Góngora obronił tytuł, kończąc walkę kolejnym nokautem. W grudniu 2021 roku stracił tytuł mistrzowski IBO kategorii superśredniej na rzecz Lerrone’a Richardsa z Manchesteru w wyniku niejednogłośnej decyzji sędziów po 12 rundach walki.

Rich Decker, wiceprezes ds. rynków globalnych, mówi: „Góngora to światowej klasy bokser. Walka, którą przegrał, była niezwykle wyrównana. Od początku swojej kariery konsekwentnie pokazuje skuteczność i dominację na ringu. Jest jednym z najsłynniejszych bokserów w historii Ekwadoru. Jesteśmy dumni z faktu, że możemy włączyć go do grona ambasadorów marki 4Life”.

Góngora stosuje szeroką gamę produktów 4Life – jednym z jego ulubionych jest Pro-TF.

KLIKNIJ TUTAJ, aby zobaczyć wszystkich członków Team 4Life.

4Life – Immune System Company i pierwsza firma, która wprowadziła na rynek czynniki przekazu – ma biura na 25 rynkach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]