Nowa starsza wiceprezes ds. wydarzeń i wyróżnień

11.02.2022
Nowa starsza wiceprezes ds. wydarzeń i wyróżnień
Salt Lake City, UT (11 lutego 2022 r.) Zarząd 4Life awansował niedawno Lesley Dunn na stanowisko starszej wiceprezes ds. wydarzeń i wyróżnień. Dunn dołączyła do 4Life w 2004 roku w charakterze koordynatora ds. marketingu. Zanim podjęła pracę w firmie 4Life, zajmowała kierownicze stanowisko w Komitecie Organizacyjnym Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City.

Dunn jest zatrudniona w 4Life od 18 lat, z czego większość przepracowała w zespole marketingowym ds. wydarzeń i wyróżnień. Koncentruje się przede wszystkim na liderach 4Life – zna ich nazwiska, twarze i cele. Dunn stale planuje i organizuje wydarzenia, podczas których wyróżniamy liderów 4Life za ich ciężką pracę.

Dunn kierowała ponad 12 międzynarodowymi konwencjami 4Life w różnych miastach, w tym w Atlancie, Miami, Orlando, Filadelfii, Salt Lake City, Incheon w Korei Południowej i Kuala Lumpur w Malezji. Organizowała również wiele programów motywacyjnych 4Life na całym świecie – do najbardziej pamiętnych należą wydarzenia organizowane w Queenstown w Nowej Zelandii, afrykańskie safari i impreza w Irlandii.

Prezes i dyrektor naczelny 4Life Danny Lee mówi: „Lesley pracuje w dziale ds. wydarzeń i wyróżnień 4Life od 16 lat. Jest niezwykle cennym członkiem naszego zespołu. Planuje wspaniałe wydarzenia 4Life i posiada znakomite zdolności organizacyjne. Ten awans to wynik jej osiągnięć na drodze rozwoju zawodowego w 4Life”.

Dunn uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie nauk ścisłych na Uniwersytecie Brighama Younga. W wolnych chwilach lubi uprawiać sport, spędzać czas w plenerze, przygotowywać wypieki oraz kibicować swoim dzieciom na meczach baseballu i podczas jazdy konnej.

4Life – Immune System Company i pierwsza firma, która wprowadziła na rynek czynniki przekazu – ma biura na 25 rynkach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected].com