Najlepszy miesiąc sprzedaży w historii firmy 2018-06-06
Najlepszy miesiąc sprzedaży w historii firmy
Salt Lake City, Utah (6 czerwca 2018 r.) Podczas organizowanego ostatnio letniego przyjęcia dla pracowników prezes i dyrektor generalny 4Life Danny Lee poinformował, że maj był najlepszym miesiącem sprzedaży w historii firmy. Informacja ta została ogłoszona w trakcie trwających cały rok obchodów 20-lecia powstania 4Life.

W 1998 roku założyciele firmy, David i Bianca Lisonbee, zdecydowali się obciążyć swój dom hipoteką, aby uzyskać środki na wprowadzenie na rynek produktu 4Life Transfer Factor®. Obecnie 4Life posiada dziesiątki produktów i biur w 24 krajach i należy do grona 10% najczęściej nagradzanych firm w Ameryce. W tym roku firma 4Life otrzymała między innymi tytuł Najlepszego Dostawcy Suplementów Zdrowotnych i Fitness przyznawany przez Corporate USA Today, dwie złote nagrody Telly Awards oraz dwie srebrne nagrody Stevie Awards przyznawane przez komisję American Business Awards.

Wiceprezes zarządu Steve Tew mówi: „Trwające dwadzieścia lat pasmo sukcesów przyjmujemy z pokorą. Dane za maj wyraźnie pokazują, że dystrybutorzy 4Life są zaangażowani bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Członkowie zespołów zarządzających, tacy jak wiceprezes na region Azji Północnej Tony Lee, realizują naszą misję na rynku i wszyscy podzielają kierunek obrany przez prezesa i dyrektora generalnego Danny’ego Lee”.

Koreański oddział 4Life ustanowił w maju rekord sprzedaży, a trzech dystrybutorów z tego rynku osiągnęło rangę Złotego Międzynarodowego Diamentu. Ogółem w maju firma 4Life odnotowała wzrost 13% w stosunku rok do roku.

Wzrost w maju w stosunku rok do roku

Korea Południowa: 97% * Chile: 44% * Niemcy: 18% * Kostaryka: 18% * Peru: 15%
Rosja: 15% * Ekwador: 15% * Włochy: 15% * Filipiny: 15%
Boliwia: 15% * Dominika: 10%

Lee dodaje: „Gdy w październiku zeszłego roku objąłem moje stanowisko, wiedziałem, że 4Life ma na swoim koncie wiele sukcesów. To dla mnie zaszczyt, że mogę przyczyniać się do tych osiągnięć firmy, koncentrując się na inicjatywach operacyjnych, które zapewniają wsparcie dystrybutorom na całym świecie”.

4Life posiada biura na 24 rynkach w różnych regionach świata, obsługujące globalną sieć niezależnych dystrybutorów i ich klientów.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes ds. Komunikacji
4Life Research USA, LLC
[email protected]