Najlepsze miesiące sprzedaży na trzech rynkach 2018-11-15
Najlepsze miesiące sprzedaży na trzech rynkach
Salt Lake City, Utah (15 listopada 2018 r.). Trzy rynki, na których 4Life® prowadzi działalność, osiągnęły w ostatnich miesiącach rekordową sprzedaż — Boliwia, Ekwador i Peru.

• Boliwia odnotowała rekordową sprzedaż w maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i październiku, przy wzroście wynoszącym obecnie ponad 24% w stosunku rok do roku.
• Ekwador osiągnął rekordową sprzedaż w marcu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i październiku. Dotychczasowy roczny wzrost sprzedaży w tym kraju przekroczył 20%.
• Peru odnotowało rekordową sprzedaż w kwietniu, lipcu i październiku oraz osiągnęło ponad 17% wzrostu sprzedaży rocznej.

Dyrektor generalny peruwiańskiego oddziału 4Life Jorge Chacón mówi: „Z wielkim entuzjazmem podchodzę do dynamicznego wzrostu, jaki obecnie obserwujemy. Nasi dystrybutorzy korzystają z tej możliwości i przekazują ją innym. Jestem przekonany, że ten trend wzrostowy będzie kontynuowany. Cieszę się, że będę mógł stymulować ten rozwój poprzez wspieranie osób, które budują firmę, oraz zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klienta”.

Aby otworzyć 4Life w 1998 roku, założyciele firmy David i Bianca Lisonbee zdecydowali się obciążyć swój dom hipoteką. Obecnie 4Life znajduje się w gronie 10% najczęściej nagradzanych firm w Ameryce oraz posiada dziesiątki produktów i biur na całym świecie.

Wiceprezes ds. międzynarodowych Rich Decker dodaje: „Firma 4Life rozpoczęła działalność na małą skalę, ale rozwój w Ameryce Południowej odzwierciedla jej postęp na całym świecie. Pokazuje on również, jak bardzo nasi dystrybutorzy są zdeterminowani i zaangażowani w działalność 4Life. Boliwia, Ekwador i Peru są zarządzane przez wspaniałych członków zespołu kierowniczego firmy i wiem, że dzięki ich umiejętnościom przywódczym oddziały 4Life w tych krajach będą kontynuować dotychczasowe pasmo sukcesów”.

Firma 4Life ma przedstawicielstwa na 24 rynkach i współpracuje z globalną siecią niezależnych dystrybutorów oraz ich klientów.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes ds. komunikacji
4Life Research USA, LLC
[email protected]