Foundation 4Life pomaga szkole w Portoryko 2018-01-31
<em>Foundation 4Life</em><sup>&trade;</sup> pomaga szkole w Portoryko
Salt Lake City, Utah (31 stycznia 2018) W ramach ciągłych starań przywrócenia normalnej sytuacji w Portoryko, fundacja Foundation 4Life, wraz z dystrybutorami 4Life, zorganizowała dzień pomocy i datków w szkole Heraclio H. Rivera w Toa Alta, Portoryko.

Grupa dystrybutorów podarowała ubrania, jedzenie, wodę i artykuły pierwszej pomocy ponad 100 rodzinom z tych okolic. Ruth Rosa, Dyrektorka Szkoły Escuela Heraclio H. Rivera, powiedziała: „Chcę podziękować z całego serca. Wszyscy jesteśmy w trudnej sytuacji, te datki bardzo pomogą naszej społeczności”.

Pracownicy postarali się, aby szkoła była dalej otwarta dla 200 dzieci, podczas gdy dalej zmagają się oni z następstwami huraganu Maria. Większość z nich nie ma jeszcze w domu prądu, a w 75% domów nie ma ani prądu ani wody.

Złoty Międzynarodowy Diament, Jeanny Serra, powiedziała: „Wiele rodzin nie ma jeszcze dostępu do podstawowych usług. Pracownicy 4Life zrobili to, co wydawało się niemożliwe utrzymując dla tych dzieci otwartą szkołę. Na ich twarzach widoczna była taka wdzięczność, że wiemy, iż pomożemy im znowu. Pragnę podziękować wszystkim wolontariuszom, którzy dali z siebie to co najlepsze, aby móc wykonać tę piękną pracę. Będziemy dalej tworzyć dziedzictwo pomocy innym z Foundation 4Life”.

Niezależni dystrybutorzy 4Life rozwijają swój biznes na wyspie od roku 2000. Te wysiłki przekładają się na ostatnią inicjatywę Foundation 4Life, której celem jest pomóc i ulżyć w cierpieniu społecznościom, które próbują odbudować swoje życie.

Biura 4Life na 24 rynkach wspierają globalną sieć niezależnych dystrybutorów i ich klientów. Foundation 4Life tworzy dziedzictwo niesienia pomocy wspierając silne i trwałe relacje z rodzinami i społecznościami na całym świecie.

Więcej informacji:
Calvin Jolley
Wiceprezes ds. Komunikacji
4Life Research USA, LLC
[email protected]