Corporate USA Today przyznaje 4Life tytuł Najlepszego Dostawcy Suplementów 2018-04-18
<em>Corporate USA Today</em> przyznaje 4Life tytuł Najlepszego Dostawcy Suplementów
Salt Lake City, Utah (18 kwietnia 2018 r.) Corporate USA Today przyznało firmie 4Life Research tytuł Najlepszego Dostawcy Suplementów Zdrowotnych i Fitness w USA w 2018 roku. Nagroda ta stanowi potwierdzenie wysokiej pozycji firmy 4Life w czołówce dostawców suplementów na świecie.

Prezes i dyrektor generalny Danny Lee zaznacza: „Przyjmujemy to wyróżnienie z pokorą, lecz jednocześnie z poczuciem dumy z naszej tradycji innowacyjności w zakresie opracowywanych suplementów. Nagroda przyznana przez Corporate USA Today stanowi ukoronowanie wysiłków naszego Działu Badawczo-Rozwojowego i Działu Zapewniania Jakości oraz wielu lat badań naukowych prowadzonych przez Davida Lisonbee. Jesteśmy dumni z faktu, że możemy realizować jego program doskonalenia formuł naszych produktów z pożytkiem dla dystrybutorów 4Life na całym świecie”.

Corporate USA Today Annual Awards to inicjatywa, której celem jest nagradzanie wiodących przedsiębiorstw z różnych branż. Nagradzane firmy reprezentują wysokiej klasy organizacje, które oferują wyjątkową jakość, przekraczają oczekiwania klienta i prowadzą działalność z zachowaniem najwyższych standardów etycznych.

W magazynie Corporate USA Today zamieszczono dwustronicowy artykuł na temat firmy 4Life. Aby uzyskać dostęp do artykułu, należy pobrać nową aplikację 4Life Connect ze sklepu App Store lub Google Play.

Firma 4Life ma przedstawicielstwa na 24 rynkach, obsługujące globalną sieć niezależnych dystrybutorów oraz ich klientów.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Vicepresidente de Comunicaciones
4Life Research USA, LLC
C[email protected]