4Life: Zwycięzca Global 100 2017-12-29
4Life: Zwycięzca Global 100
Salt Lake City, Utah (29 grudnia 2017) Zbliża się nowy roku, a firma 4Life Research® znalazła się na liście Global 100 Dostawców Suplementów Diety w roku 2017.

To wyróżnienie jest wynikiem tego, że firma wcześniej zyskała tytuł Najlepszego Dostawcy Suplementów Zdrowotnych i Fitness w Stanach Zjednoczonych nadawany przez Global Health & Pharma.

David i Bianca Lisonbee założyli 4Life w roku 1998. Od tamtej chwili firma ta zajmująca się sprzedażą bezpośrednią, z siedzibą w Utah, skupiła się na innowacji naukowej, sukcesie firmowym i działaniach charytatywnych w różnych miejscach na całym świecie, gdzie dystrybutorzy prowadzą biznes.

Prezes i Dyrektor Naczelny Danny Lee, powiedział: „To wyróżnienie to doskonałe podsumowanie roku pełnego wielkich sukcesów”.

W roku 2017 firma otrzymała cztery nagrody Stevie American Business Awards i nagrodę Stevie People's Choice za produkt 4LifeTransform Burn®, była finalistą Editor’s Choice Awards SupplySide® CPG za produkt 4LifeTransform Burn w kategorii kontroli wagi, a organizacja Global Health & Pharma nadała jej miano Najlepszego Dostawcy Suplementów Zdrowotnych i Fitness w Stanach Zjednoczonych. A teraz znajdujemy się wśród najlepszych na świecie na liście Global 100.

Założyciel i Prezes Zarządu David Lisonbee powiedział: „Jeśli dodamy te osiągnięcia do faktu, że czterech nowych atletów stało się ambasadorami marki i dołączyło do Team 4Life, do Certyfikatu Dobrych Praktyk Produkcyjnych wydanego przez NSF® International, do wpisu do rejestru Physicians' Desk Reference i do naszych dystrybutorów i przedsiębiorców, którzy znajdują się wśród najważniejszych przedstawicieli sprzedaży bezpośredniej, możemy zdać sobie sprawę, że jest wiele powodów do bycia wdzięcznym w tej chwili”.

Biura 4Life na 24 rynkach wspierają globalną sieć niezależnych dystrybutorów i ich klientów.

Więcej informacji:
Calvin Jolley
Wiceprezes ds. Komunikacji
4Life Research USA, LLC
[email protected]