4Life wyłącznym dostawcą suplementów diety dla klubu FK Atlantas 2018-05-16
4Life wyłącznym dostawcą suplementów diety dla klubu FK Atlantas
Salt Lake City, Utah (16 maja 2018 r.) FK Atlantas, drużyna piłkarska z Kłajpedy występująca w najwyższej lidze litewskiej, ogłosiła, że firma 4Life® będzie jej wyłącznym dostawcą suplementów diety w sezonie 2018–2019. Informację o podpisaniu umowy podano podczas spotkania, w którym udział wzięli dyrektor generalny klubu FK Atlantas Vacys Lekevičius, a z ramienia 4life — wiceprezes na Europę Rafael Fernández, wiceprezes ds. międzynarodowych Preston Richards oraz koordynatorka ds. obsługi dystrybutorów na Europę Wschodnią Dinara Kakenova.

FK Atlantas to pierwszy zespół w Europie, który wykorzystuje wyłącznie produkty firmy 4Life® w ramach programów treningowych. Dzięki współpracy z klubem europejscy dystrybutorzy 4Life będą mogli odnieść wiele korzyści biznesowych związanych z większą rozpoznawalnością marki.

Fernández mówi: Współpraca z FK Atlantas odzwierciedla ducha pracy zespołowej 4Life. W Europie piłka nożna jest jedną z najbardziej popularnych dyscyplin sportu i jestem pewien, że 4Life spełni oczekiwania, jakie klub FK Atlantas wiąże z podpisaną umową”.

Piłkarze FK Atlantas dołączają do dziesiątek innych elitarnych sportowców z całego świata, którzy stosują produkty 4Life Transfer Factor w ramach programów treningowych i przygotowań do zawodów.

Richards dodaje: „Współpraca z FK Atlantas zwiększy widoczność marki 4Life, zapewniając przy tym klubowi stały dostęp do naszych produktów, tak bardzo potrzebnych sportowcom”.

4Life posiada dziesiątki biur na całym świecie, które obsługują globalną sieć niezależnych dystrybutorów i ich klientów.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]