4Life Research® mianuje nowego Prezesa i Dyrektora Naczelnego 2017-10-30
4Life Research<sup>&reg;</sup> mianuje nowego Prezesa i Dyrektora Naczelnego
Salt Lake City, Utah (31października 2017) W dniu dzisiejszym 4Life® nominowała Danny’ego Lee na stanowisko nowego Prezesa i Dyrektora Naczelnego firmy. Steve Tew, który pracował jako Prezes od roku 2004 i jako Dyrektor Naczelny od 2014, został nominowany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu.

Pod przewodnictwem Tewa, firma 4Life otwarła biura w 20 krajach i stała się jedną z największych na świecie firm sprzedaży bezpośredniej.

Lee dołączył do 4Life w roku 2008 jako Dyrektor Generalny ds. Operacyjnych. W roku 2015 zajął stanowisko Dyrektora Generalnego ds. Marketingu. Przez pierwsze lata pracy w 4Life®, Lee pomógł zoptymalizować jakość i proces produkcyjny 4Life Transfer Factor, inicjatywy marketingu wykonawczego oraz obsługę klienta.

Przed 4Life Lee pracował w Overstock jako Starszy Wiceprezes ds. Komercjalizacji oraz Wiceprezes ds. Finansów. Lee ukończył z wyróżnieniem podwójne studia księgowości i finansów na Uniwersytecie w Utah. Lee i jego żona Tara mają pięć dzieci w wieku od 7 do 18 lat.

Tew: „Z pełnym zaufaniem przekazuję odpowiedzialność kierowania tego biura w ręce Danny’ego, którego znam i z którym współpracowałem przez wiele lat. Nieustannie pokazywał mi on swoje umiejętności menedżerskie. Ponadto jest to jedna z najbardziej utalentowanych osób jakie poznałem. Danny to odpowiednia osoba do dalszego kierowania firmy 4Life w jej misji Razem, Budujemy Życie”.

Jednym z licznych obowiązków kierowniczych Lee będzie rozwinięcie innowacyjnych strategii promocji wzrostu dystrybutorów na całym świecie oraz kontynuacja dziedzictwa firmy polegającego na wspieraniu tysięcy dystrybutorów i klientów.

Założyciel i Prezes Zarządu David Lisonbee: „Steve posiada wiele talentów i ogromne umiejętności. W czasie ostatnich 17 lat służył firmie jako Dyrektor Generalny ds. Finansowych, Dyrektor Generalny ds. Operacyjnych oraz Dyrektor Naczelny. Bianca i ja jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie lata pracy, które Steve poświęcił dla naszej firmy, a także dla naszych pracowników i dystrybutorów. Cieszymy się, że firma 4Life może dalej liczyć na jego ogromne doświadczenie biznesowe i ostry punkt widzenia w jego nowej roli Wiceprezesa Zarządu. Jesteśmy pewni, że Danny będzie kontynuować tradycję przywództwa 4Life i utrzyma naszą doskonałą pozycję w zakresie nauki, sukcesu i pomocy innym”.

Biura 4Life® na 24 rynkach wspierają globalną sieć niezależnych dystrybutorów i ich klientów.

Więcej informacji:
Calvin Jolley
Wiceprezes ds. Komunikacji
4Life Research USA, LLC
[email protected]