4Life otrzymuje nagrodę Corporate America Today 2021-04-23

4Life otrzymuje nagrodę <em>Corporate America Today</em
Salt Lake City, Utah (23 kwietnia) Magazyn Corporate America Today przyznał firmie 4Life Research tytuł Najlepszego dostawcy suplementów wspierających zdrowie i układ odpornościowy w USA w uznaniu dla najnowszego produktu 4Life wprowadzonego w tym kraju – Gold Factor, który opracowano na podstawie wielu niezależnych badań i analiz.

Nagrody Corporate America Today są przyznawane firmom za doskonałość i innowacyjność w wielu różnych kategoriach. Po wybraniu laureatów magazyn Corporate America Today publikuje ich listę w każdej kategorii. Firma 4Life otrzymała tę nagrodę trzykrotnie.

W ubiegłym roku firma 4Life została wyróżniona za dążenie do doskonałości w dziedzinie pozyskiwania surowców, końcowe formuły, recenzowane badania oraz proekologiczne inicjatywy firmowe. W tym roku otrzymała nagrodę za najnowszy produkt wprowadzony na rynek USA: Gold Factor.

Corporate America Today: „Najwyższa jakość produktów i pełne zadowolenie klientów to dwa elementy, które wyróżniają firmę 4Life na tle konkurencji. Ale czym naprawdę 4Life Research różni się od innych firm? Jednym: innowacyjnością. Na przestrzeni ostatnich dwudziestu trzech lat firma 4Life wprowadziła na rynek nie tylko najwyższej jakości produkty, ale także innowacyjne, unikalne formuły”.

Firma 4Life ma biura na 25 rynkach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]