4Life ogłasza nowe Platynowe Międzynarodowe Diamenty 2017-12-13
4Life ogłasza nowe Platynowe Międzynarodowe Diamenty
Salt Lake City, Utah (30 grudnia 2017) Dyrektorzy firmy 4Life ogłosili awans Bak Mi Ae i Eom Kwang Bok, z Korei Południowej do rangi Platynowych Międzynarodowych Diamentów. Jest to najwyższy poziom sukcesu w firmie.

Prezes i Dyrektor Naczelny Danny Lee powiedział: „To zaszczyt powitać panią Bak i pana Eom jako naszych 19-tych Platynowych Międzynarodowych Diamentów. Są oni źródłem inspiracji dla dystrybutorów i pracowników 4Life na całym świecie. Z niecierpliwością czekamy na ceremonię awansu podczas Konwencji 4Life20 w Salt Lake City”.

Pani Bak i pan Eom pracowali w innych firmach marketingu wielopoziomowego przed karierą w 4Life. Kiedy poznali tą firmę plan wynagrodzeń i produkty zrobiły na nich natychmiast wielkie wrażenie.

Pani Bak powiedziała: „4Life to najlepsza firma marketingu wielopoziomowego na świecie. Wielopoziomowość wykracza poza kwestie sprzedaży. Nigdy nie powinieneś przerywać komunikacji z osobami zainteresowanymi firmą 4Life i jej produktami”.

Wiceprezes na Północną Azję Tony Lee powiedział: „Pani Bak to silna i zaangażowana lider. Myśli ciągle o swoim zespole i o tym, jak może im pomóc we wspólnym osiągnięciu doskonałości. Gratulacje dla pani Bak i pana Eom!”

Pani Bak powiedziała: „Jeśli chcesz stać się dobrym liderem, musisz zacząć od siebie - swoich nawyków, postawy i języka. Nie będzie żadnego wzrostu, o ile ty nie zdecydujesz się pierwszy na zmianę”.

Biura 4Life na 24 rynkach wspierają globalną sieć niezależnych dystrybutorów i ich klientów.