We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.

4Life Europe świętuje zakończony sukcesem wyjazd dla Liderów 2023

4Life Europe świętuje zakończony sukcesem wyjazd dla Liderów 2023
Kopiuj adres URL
Salt Lake City, UT (21 czerwca 2023 r.) 4Life Europe z przyjemnością informuje, że wyjazd dla Liderów organizowany w maju w Atenach zakończył się sukcesem. Dziewięćdziesięciu pięciu zakwalifikowanych Partnerów z towarzyszącymi im osobami z Austrii, Niemiec, Węgier, Litwy, Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii przeżyło niezapomniane chwile. Preston Richards, starszy wiceprezes ds. rynków globalnych, oraz Rafael Fernández, regionalny wiceprezes 4Life Europe, zapewnili uczestnikom wsparcie i poprowadzili całe wydarzenie. W imprezie uczestniczyło również kilku innych pracowników 4Life Europe, którzy zadbali o jej pomyślny przebieg.

Podczas wyjazdu Partnerzy wzięli udział w kilku ważnych aktywnościach, zwiększając swoje zaangażowanie na rzecz społeczności, oraz w inicjatywach firmy takich jak loteria charytatywna zorganizowana przez Foundation 4Life, w ramach której mogli zdobyć nagrody, przyczyniając się jednocześnie do realizacji szlachetnego celu. Nasi hojni Partnerzy zebrali 3500 EUR na rzecz Foundation 4Life.

Ponadto zakwalifikowane osoby uczestniczyły w sesji szkoleniowej na temat przywództwa w biznesie, w ramach której firma przekazała im cenne informacje, pomocne w budowaniu własnego biznesu oraz realizacji naszego celu – dotarcia do 3 milionów domów do 2030 roku.

Uczestnicy wyjazdu dla Liderów zwiedzili również legendarny Akropol ateński, gdzie mogli zanurzyć się w historii i kulturze Grecji oraz podziwiać to ważne stanowisko archeologiczne. Zorganizowano także uroczystą kolację, podczas której nagrodzono wysiłki i osiągnięcia Partnerów. Na koniec uczestnicy wzięli udział w akcji solidarnościowej zorganizowanej na wzór dyscypliny olimpijskiej na Stadionie Panateńskim. To unikalne doświadczenie wymagało od nich połączenia myślenia strategicznego, rywalizacji i samodyscypliny, oferując przy tym wiele pozytywnych emocji i wrażeń.

Firma 4Life Europe jest dumna, że mogła zorganizować imprezę, która zapewniła Partnerom wiele satysfakcji, wzmocniła łączące ich więzi oraz przyczyniła się do realizacji naszego celu, jakim jest oferowanie możliwości biznesowych pomagających odnosić sukces i produktów poprawiających samopoczucie. W ramach naszej inicjatywy 4Life Green zobowiązujemy się do zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska naturalnego, dlatego podjęliśmy kroki, aby zrównoważyć emisję CO2 spowodowaną przez loty na tę imprezę oraz z powrotem. Będziemy kontynuować działania na rzecz bardziej zielonej i zrównoważonej przyszłości. Z niecierpliwością czekamy na kolejne imprezy i inicjatywy, w ramach których możemy wspólnie budować biznes, troszcząc się jednocześnie o środowisko.

4Life – Immune System Company, pierwsza firma, która wprowadziła na rynek transfer factor – ma biura w kilkudziesięciu krajach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]