4Life ogłasza najlepszy miesiąc w historii 2019-10-01
4Life ogłasza najlepszy miesiąc w historii
Salt Lake City, Utah (1 października 2019 r.) W dniu dzisiejszym Prezes i Dyrektor Naczelny 4Life Danny Lee ogłosił, że wrzesień był najlepszym miesiącem w historii firmy, zarówno pod względem sprzedaży, jak i liczby nowo zarejestrowanych dystrybutorów.

Starszy Wiceprezes ds. Sprzedaży Trent Tenney mówi: „Nasz wzrost na rynkach na całym świecie jest fantastyczny. Równie dobre tempo wzrostu notujemy w USA. Wizja Davida Lisonbee stawiająca na naukowe rozwiązania, sukces i służbę innym znajduje uznanie zarówno u dystrybutorów, jak i klientów”.

Dr David Vollmer, Dyrektor ds. Badań: „Nigdy dotąd nie byliśmy w tak wielkim stopniu zaangażowani w rozwój produktów, jak obecnie. Znacznie lepiej poznaliśmy też układ odpornościowy. Nasza wiedza naukowa nieustannie się rozwija, podobnie jak biznesy naszych niezależnych dystrybutorów”.

4Life nie tylko stale rozwija swoje produkty, ale także doskonali programy takie jak Builder Bonus, jak również warsztaty, szkolenia oraz aplikacje internetowe i mobilne. Foundation 4Life, organizacja non-profit założona przez firmę 4Life, nieustannie pomaga ludziom na całym świecie.

Prezes i dyrektor naczelny 4Life Danny Lee zaznacza: „Fundamentem naszego sukcesu jest współpraca. Wszystkie nasze działania są ukierunkowane na wspieranie dystrybutorów. Cieszę się, że mamy możliwość docenienia wysiłków podejmowanych przez naszych dystrybutorów na całym świecie”.

David Lisonbee, założyciel i prezes zarządu, mówi: „Bianca i ja jesteśmy pełni uznania dla dystrybutorów 4Life. To wielki zaszczyt móc obserwować, jak wspaniale realizują naszą wizję”.

Firma 4Life ma przedstawicielstwa na 25 rynkach i współpracuje z globalną siecią niezależnych dystrybutorów oraz ich klientów.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]