LOYALTY PROGRAM 4LIFE

ZACZNIJ OTRZYMYWAĆ DARMOWE PRODUKTY JUŻ DZIŚ!

Logo Image

ZASADY DZIAŁANIA PROGRAMU

Ten program nagradza lojalność dystrybutorów i klientów zamawiających produkty 4Life każdego miesiąca.
Wszyscy dystrybutorzy, którzy wezmą udział w programie Loyalty Programzostaną automatycznie uznani za Liderów 4Life i natychmiast będą mogli cieszyć się korzyściami wynikającymi z rangi Lidera, jeśli spełnią wymóg minimum 100 VP na miesiąc. W związku z powyższym, uczestnicy nie muszą osobiście zwerbować czterech dystrybutorów, z których każdy utrzyma poziom 100 VP, aby móc korzystać z rabatów iRapid Rewards,a także otrzymać wynagrodzenie Lidera zgodnie z planemLife Rewards Plan.
* Aby utrzymać Twój poziom i zachować poziom otrzymanych Kredytów Produktowych, musisz pozostać aktywnym uczestnikiem programu Loyalty Program4Life i spełnić minimalne wymogi określone w Warunki.
Co zrobisz z darmowymi produktami?
Odsprzedaj je dla większego zysku
Ciesz się tymi produktami dla własnego użytku!
Podziel się z przyjaciółmi

BONUSOWY PRODUKT MIESIĄCA

Jaki produkt bonusowy otrzymasz?
Wyślemy Ci bezpłatnie produkt miesiąca razem z najbliższym zamówieniem wykonanym w ramach Programu Lojalnościowego, jeśli Twoje pierwsze zamówienie będzie na poziomie 125 LP lub więcej i jeśli utrzymasz zamówienie Programu Lojalnościowego na poziomie 125 LP lub więcej.
Zarejestruj się!
**Produkt miesiąca wybrany przez 4Life zostanie wysłany z zamówieniem złożonym w następnym miesiącu w ramach Loyalty Program. Bonusowy produkt miesiąca nie ma wartości LP i nie można go zwrócić lub wymienić na inny.
ZACZNIJ OTRZYMYWAĆ DARMOWE PRODUKTY! Zacznij teraz!
Wykorzystaj maksymalnie korzyści związane z Programem Lojalnościowym. Dowiedz się jak
Masz pytania dotyczące Programu Lojalnościowego? Zadzwoń pod numer 1-877-903-6187