Blog 4Life Nauka, Sukces, Dobroczynność, Satysfakcja

Często zadawane pytania dotyczące COVID-19

Często zadawane pytania dotyczące COVID-19

Czy biura są obecnie otwarte?

Nie, od 1 listopada biura w Barcelonie oraz Hamburgu pozostają tymczasowo zamkniętę.

 

Jakie kroki podjęła firma 4Life w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie dystrybutorów oraz pracowników? 

Dystrybutorzy: Wszystkie produkty w Europie są dostarczane przez UPS przy ścisłym zachowaniu środków bezpieczeństwa mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się infekcji zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Na przykład w celu uniknięcia kontaktu podczas odbierania zamówienia użytkownik nie musi już podpisywać potwierdzenia odbioru. Jest niezwykle ważne, abyście przestrzegali tych środków i odbierali zamówienia w sposób bezpieczny. 

W celu zagwarantowania maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom zaplanowanych wydarzeń przełożyliśmy również termin wyjazdu Master Builder na 27–30 maja 2021 roku, a także europejskiej konwencji Connect, którą przesunięto na 9–11 września 2021 roku.

Pracownicy: Zawiesiliśmy wewnętrzne podróże i wydarzenia. Ponadto, w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym pracownikom, we wszystkich działach naszych biur w Barcelonie i Hamburgu wprowadziliśmy pracę zdalną.

 

Czy COVID-19 ma wpływ na dostawy zamówień?

Zamówienia dostarczne są bez zmian poprzez UPS.  Aby móc śledzić przesyłkę, zaktualizuj swoje dane kontaktowe i sprawdź wiadomość e-mail z potwierdzeniem, którą wyślemy w chwili, gdy zamówienie opuści nasz magazyn.

Wykaz kodów pocztowych, dla których obowiązują ograniczenia, można znaleźć tutaj: https://www.ups.com/pl/pl/service-alerts.page?id=alert1. Wykaz będzie aktualizowany adekwatnie do środków zapobiegawczych wdrażanych w poszczególnych krajach.

 

Czy po potwierdzeniu zamówienia mogę zmienić szczegóły dostawy?

Nie. Po potwierdzeniu zakupu nasz dział obsługi klienta nie ma możliwości zmodyfikowania zawartości zamówienia ani adresu dostawy. Przy użyciu aplikacji i strony internetowej UPS możesz jednak śledzić przesyłkę i zmienić termin doręczenia.

Pamiętaj, aby przed potwierdzeniem zakupu dokładnie sprawdzić, czy adres i szczegóły dostawy są prawidłowe, a adres e-mail na koncie 4Life – aktualny.

 

Co się stanie, jeśli nie przyjmę lub nie odbiorę mojego zamówienia?

Nieodebrane zamówienia zostaną zwrócone do naszego magazynu i będzie konieczne ponowienie zakupu. W przypadku zwróconych zamówień punkty i premie przyznane w związku z zakupem są anulowane.

  

Jak mogę zlecić datę i godzinę doręczenia, aby uniknąć zwrotu zamówień?

UPS oferuje usługę UPS My Choice. Po zarejestrowaniu się w UPS My Choice możesz wybrać najbardziej odpowiadający Ci termin odbioru Twoich zamówień, aktywować powiadomienia o planowanych doręczeniach, ustawić preferencje (np. dotyczące otrzymywania powiadomień za pośrednictwem wiadomości SMS, głosowych oraz e-mail), a także określać swoje priorytety w zakresie zarządzania doręczeniami UPS do domu.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową: https://www.ups.com/pl/pl/services/tracking/mychoice.page

  

Czy godziny pracy działu obsługi klienta uległy zmianie?

W związku z wyjątkową sytuacją spowodowaną pandemią COVID-19 dział obsługi klienta pracuje w godzinach od 10.00 do 18.00 (czasu środkowoeuropejskiego), od poniedziałku do piątku.

W ostatni dzień roboczy miesiąca dział obsługi klienta będzie czynny dłużej, od 10.00 do 19.00. O zmianach będziemy informować za pośrednictwem aplikacji WhatsApp, komunikatora Telegram i grupy 4Life Europe na Facebooku.

 

Czy mogę zarządzać Planem Lojalnościowym, dzwoniąc do działu obsługi klienta?

Nie. Planem Lojalnościowym można zarządzać na stronie internetowej 4life.com lub w aplikacji 4Life Business.

Aby zagwarantować najlepszą obsługę klienta, traktujemy priorytetowo te zgłoszenia, które mogą być obsługiwane tylko telefonicznie.

W ramach wyjątku będziemy obsługiwać telefonicznie procedury związane z Planem Lojalnościowym w przypadku użytkowników z ograniczeniami, którzy nie mogą prawidłowo korzystać z zalecanych platform lub nie mają dostępu do internetu.

 

Czy mogę zarządzać zamówieniami preferowanych klientów, dzwoniąc do działu obsługi klienta?

Nie. Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), tylko właściciel konta i współwnioskodawca są uprawnieni do zarządzania swoimi zamówieniami.

 

Odpowiedzialność społeczna biznesu: jakie działania podejmuje firma 4Life w celu niesienia pomocy najbardziej narażonym na skutki COVID-19? 

W ramach odpowiedzi na trudną sytuację związaną z COVID-19 firma 4Life rozpoczęła kampanię skoncentrowaną na trzech ważnych wyzwaniach społecznych. Zamierzamy zebrać fundusze w celu zakupu i dostarczenia produktów żywnościowych i środków higieny osobistej, a także zapewnienia wsparcia emocjonalnego dzieciom i rodzinom należącym do SOS Wiosek Dziecięcych oraz stowarzyszenia Leben mit Behinderung.