4Life Blog Science, Success, Service

4Life Europe Latest News

4Life Europe Latest News

Dniem 29 kwietnia 2020 r.

W związku z sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa COVID-19 oraz w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich uczestników zaplanowanych wydarzeń podjęliśmy decyzję o przełożeniu terminu Wyjazdu Master Builder oraz Konwencji Connect i organizowanej w jej ramach zachęty Klub Best Business*.

Wasze dobre samopoczucie jest naszym priorytetem.

Kolejnym powodem, dla którego ogłaszamy tę zmianę z tak dużym wyprzedzeniem, jest chęć uniknięcia pośpiechu przy zakupach biletów lotniczych oraz rezerwacjach miejsc w hotelach. Poniżej zamieszczamy nowe, potwierdzone terminy, dzięki czemu możecie już teraz zacząć planować wyjazdy w 2021 roku. Prosimy pamiętać, że miejsca organizacji wydarzeń nie ulegają zmianie:

WYJAZD MASTER BUILDER – (Marbella, Hiszpania)
27–30 maja 2021 r.

KONWENCJA CONNECT – (Lizbona, Portugalia)
9–11 września 2021 r.

Doceniamy zrozumienie, jakie okazujecie nam w tym wyjątkowym czasie, i chcemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby planowane wydarzenia cieszyły się dużą frekwencją oraz by zapewnić Wam niezapomniane przeżycia i więcej niespodzianek niż kiedykolwiek wcześniej.

* Zachęta Klub Best Business zostaje zawieszona z dniem 30 kwietnia 2020 r. Wkrótce poinformujemy o nowych kryteriach i okresie kwalifikacji.


24th of March


16th of March