We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.
Blog 4Life Nauka, Sukces, Dobroczynność, Satysfakcja

4Life Solidarity Race

4Life Solidarity Race

Jedną z najważniejszych wartości 4Life jest służba, czyli robienie wszystkiego, co w naszej mocy, aby uczynić świat lepszym. Szczodrość 4Life w sposób szczególny uwidacznia się podczas akcji organizowanych przez Foundation 4Life, takich jak obecnie realizowana inicjatywa Solidarity Race.

Bez względu na to, jaki kraj zamieszkujesz, możesz wziąć udział w tym wspaniałym wyścigu. Wystarczy, że zaczniesz się ruszać i monitorować swoją aktywność fizyczną w dowolnej obsługiwanej aplikacji, a każdy Twój krok będzie liczony na poczet naszej akcji.

Chcemy pokonać 8600 km, przemierzając każdy europejski kraj, w którym obecna jest firma 4Life Europe. Być może zadajesz sobie pytanie: po co to robimy?

Dzieci dorastające w trudnych warunkach potrzebują nadziei i miłości.

Jeśli wspólnym wysiłkiem pokonamy 8600 km, zdobędziemy 11 500 punktów Sun Points, stanowiących równowartość 11 500 euro. W ten sposób spełnimy dwa marzenia wielu dzieci: dostarczymy im szkolny sprzęt informatyczny oraz podarujemy bezpieczne miejsce, w którym będą mogły żyć i się rozwijać.


CO SIĘ STANIE, GDY OSIĄGNIEMY CEL 8600 KM?

Pomożemy jeszcze większej liczbie dzieci! Jeśli pokonamy 8600 km, wyznaczymy sobie nowy cel 20 000 km, aby zebrać 2000 punktów Sun Points, stanowiących równowartość 2000 euro. Taka liczba punktów pozwoli nam spełnić marzenie grupy 40 dzieci z jednej z europejskich Wiosek Dziecięcych. Chodzi o zorganizowanie aktywności edukacyjno-rekreacyjnych podczas obozu letniego.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ:

  1. Zarejestruj się na stronie solidarityrace.4life.com
  2. Pobierz aplikację ¨Sports Net¨
  3. Zaloguj się do aplikacji ¨Sports Net¨ przy użyciu konta utworzonego na stronie solidarityrace.4life.com
  4. Aktywuj aplikację, której będziesz używać do śledzenia swojej aktywności w części ̈Activity app connections ̈. (Jeśli nie masz aplikacji do śledzenia kroków i treningów, zalecamy pobranie aplikacji Apple Health na telefon iPhone, Google Fit na urządzenie z systemem Android albo Strava, jeśli preferujesz bardziej intensywne ćwiczenia).
  5. Zacznij się ruszać i pomóż nam zmieniać świat na lepsze – krok po kroku.